Sarıyer Bosch Servis

Sarıyer Bosch Servisi

Sarıyer Bosch Servisi için teknik olarak sizlerin ihtiyacınızı karşılamak maksadı ile kurulan şubemiz profesyonellikle kusursuz desteğimizle yanınızda olmaktayız. Beyaz eşya sektöründe adını çok duyduğumuz Bosch markası, Bosch Çamaşır makineleri, Bosch Bulaşık Makineleri, Bosch Buzdolapları , Bosch klimaları gibi bir çok ürün çeşidinde üretime geçmiştir. Ülkemizde de yaygın satış noktaları sayesinde kaliteli ve teknolojik Bosch ürünlerine her vakit erişebilirsiniz.

Sarıyer Bosch Servisi
Sarıyer Bosch Servisi

Sarıyer Bosch Servisi

Bosch beyaz eşya çeşitleri için ciddi bir teknik servis ağı oluşturmuştur. Sarıyer Bosch Servisi Garantisi nihayetlenen cihazlar için de bir çok teknik servis ile ortaklık içindedir. Servis Asia tüm Bosch Beyaz eşyalarınınz için güvenli teknik servis hizmeti vermektedir. 0212 266 68 90 çağrı merkezi üzerinden Bosch Beyaz eşya teknik servisi talep edebilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sarıyer Bosch

Bosch orijinal yedek parça kullanımı mevzusunda fazlaca duyarlı davranmaktadır, iş birliği içinde olduğu Bosch teknik servisleri olan ilişkilerinde de bu mevzuyu ön plana çıkarmaktadır. Servis Asia tüm Sarıyer Bosch marka beyaz eşyalarınızın parça değişimlerinde 100% orijinal parça kullanmayı ilke edinmiştir. çünkü Bosch Beyaz eşya teknik servisi verdiğimiz tüketicilerimize 1 yıl parça garantisi verebilmekteyiz. Sizler de Servis Asia üzerinden yada 0212 266 68 90 numaralı çağrı merkezinden Bosch teknik servis desteği alabilir, almış olduğunuz hizmeti değerlendirebilirsiniz.

Sarıyer Bosch Servis
Sarıyer Bosch Servis

Bosch Servis Sarıyer

Uzun ömürlü olmalarını ve sorunsuz çalışmalarını dilediğiniz beyaz eşyalarınız umulmadık anlarda arızalar verebiliyor. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmetimizle Bosch Servis Sarıyer olarak beyaz eşya arızalarınıza çözüm üretiyoruz. Uzman ekibimizle ve 20 senelik deneyimimizle buzdolabı servis hizmetimizle sizlere garanti çözümler getiriyoruz. Arızalarınızı yerinde çözmekle kalmıyor, takibini de yapıyoruz.

Buzdolaplarında Karşılaşılan Genel Arızalar

Buzdolaplarının marka ve modelleri her ne kadar farklı gibi görünse de, çalışma sistemleri çoğu zaman aynıdır. Buna bağlı olarak firmamız, tek bir marka üzerinde uzmanlaşmamış, tüm marka ve modeller üzerinde tecrübe kazanmıştır. Sarıyer Bosch Servisi Uzman ve deneyimli ekibimiz, sadece Bosch buzdolabı değil, bütün buzdolabı markalarının arızalarına garantili hizmet veriyor. Buzdolabınızın marka ve modeli ne olursa olsun, Servis Asia servisini aradığınızda güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmete ulaşıyorsunuz.

Sarıyer Bosch Buzdolabı Sorunları

1-Buzdolabı yeterince soğutmuyor?

-Raflara çok fazla yiyecek doldurmayın.

-Yiyeceklerin iç duvara değmediğine kararlı olun.

-Buzdolabı içindeki ızgaraların temiz olduğundan ve tepsi, tabak şeklinde eşyaların ızgaraları tıkamadığından kesin olun.

-Besinlerin iyi muhafaza edilmesi için Bosch buzdolabı ayarı yapmalısınız. Kış aylarında dereceyi 1’den 3’e getirin. Yazları 2’de kalsın.

2-Buzdolabı kompresörü devamlı çalışıyor?

-Kompresör sürekli çalışıyorsa termostat ayarında bir mesele vardır. Buzdolabınız eğer göstergeli ise ideal ısı 5 olmalıdır.

3-Buzdolabı çalışırken ses çıkarıyor?

-Buzdolabınızdan küçük sesler geliyorsa korkulacak bir durum yoktur. Fokurdama şeklinde gelen ses, gazın normal dolaşımını icra ettiğinı gösteriyor. Uğultulu ses, motorun normal çalışmış olduğunı; sürtünme sesiyse, fanın lastik duvara çarptığını gösteriyor. Sürtünme sesi, dolabın kapağını açmış olduğunda kesiliyorsa, derhal Servis Asia teknik servisi yani Sarıyer Bosch Servisi aramanız gerekiyor.

4-Su sızıntısı arızası

– Sebzelikte su sızıntısı sorunsı var ise, su kanalı tıkanmıştır. Dolapla beraber gelen fırçayı kullanarak kanalı temizleyiniz. Dolabın termostat ayarını kontrol ediniz. Su sızıntısı motora yakın yerden geliyorsa, dolap kapağı iyi kapanmıyor anlamına gelir. Sorun devam ederse, teknik servisle irtibata geçmelisiniz.

Sarıyer Bosch Buzdolabı Servisi

Alman teknolojisinin ürettiği bosch ülkemize İlk olarak 1910’da bir temsilcilikle girmiştir. 1972’de Bursa’da kurulan fabrikayla beyaz eşya üretimine başlamıştır. O günden bugüne birçok ev ve işletmeleri süsleyen bosch, çevreci ve A plus ürünleriyle kullanıcı dostu olmuşlardır.

Her türlü buzdolabı, özellikle Bosch buzdolabı motoru arızalarınız için Servis Asia üzerinden online servis hizmeti talebi oluşturabilirsiniz. İsterseniz 0212 266 68 90 çağrı merkezini de arayıp, servis talebi oluşturabilirsiniz. Bosch Servisi Buzdolabı aramalarınızda Bosch buzdolabı yedek parça ürünlerini kullanıyoruz.

Bosch Sarıyer Servisi

Tüm bosch beyaz eşyalarınız için servis hizmeti veriyoruz. Kaliteli ve güvenli servis hizmetimizle beraber, 1 senelik parça garantisi veriyoruz.

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız arıza sorunlarınıza kesin ve güvenli çözümler getiriyoruz. 20 yılı aşkın tecrübesi ile Servis Asia servisleri hızlı, güvenli ve kaliteli teknik hizmet veriyor. Her marka çamaşır makinelerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerinizi Bosch servisi olarak gerçekleştiriyoruz.

Sarıyer Bosch Kullanıcılarına Yardımlar

Çamaşır makineleri farklı markalardan oluşsa da çalışma prensipleri çoğu zaman aynıdır. Fakat sizin için önemli olan, olası makine arızalarınızda, hızlı arıza tespiti ve yerinde onarım hizmeti verecek profesyonel teknik servis hizmetidir. Bütün markalarda profesyonel tecrübeye sahip Servis Asia servisleri Bosch Çamaşır makinesi teknik servis hizmeti de veriyor.
1-Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyorsa; yerin, sert ve düz olduğundan, ayakların ayaklarının ayarlarının muntazam yapıldığından, makineye fazla Çamaşır yüklemediğinizden kararlı olunuz.2-Sıkma esnasında titreşim var ise; makinenizin ayak ayarlarını kontrol edin, zeminin düz ve sert olduğundan emin olun. Makinenizin nakliye emniyet vidalarını çıkarınız.3-Çamaşır makinesi su boşaltmıyorsa; tahliye pompasının temizliğini kontrol edin. Tahliye pompasının ezilmiş veya bükülmüş olup olmadığından emin olun.4-Çamaşır makinesi sıkma esnasında gürültülü çalışıyorsa; makine denge ayarlarının muntazam yapıldığından ve dengesiz yükleme yapmadığınızdan kararlı olunuz.
Çamaşır makinenizin markası ne olursa olsun, sisteme aşırı yük bindiğinde veya olası aksaklıklarda uyarı kodları veriyorlar. Bunları bilmeniz ve ona bakılırsa davranmanız makinenizin verimli çalışması ve uzun ömürlü olması açısından yararlıdır.1-Çamaşır makinesi F05 kod uyarısı veriyorsa; tahliye pompasının temiz olup olmadığından, ezilmiş yada bükülmüş olmadığından kararlı olunuz. Denetim ettikten sonrasında makinenizi resetleyebilirsiniz.2-Çamaşır makinesi H2O kod uyarısı veriyorsa; makinenizin su musluğunu, su hortumu ve su ventili filtresini kontrol ediniz. Uyarı devam ediyorsa başka bir musluğa bağlayarak deneyiniz.3- Çamaşır makinesi F06 kod ihtarsı veriyorsa; makinenizin kapağını hızlı açıp kapamayı ve resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Makinenizi Uzman Ellere Sarıyer Bosch Servise Bırakın

Çamaşır makineleri teknik servisi başta olmak üzere her türlü beyaz eşya arıza, bakım ve kurulum hizmetleri için Bosch çamaşır makinesi servis hizmetimiz emrinizdedir. Günü kurtaran anlık çözümler yerine, kaliteli ve güvenli kesin çözümler istiyorsanız Servis Asia üzerinden online olarak servis talebi oluşturabilirsiniz. 0212 266 68 90 çağrı merkezi üzerinden de arayarak, servis talebi oluşturabilirsiniz.

Sarıyer Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimizde talep oluşturduğunuzda bir saat gibi kısa bir vakit diliminde, yerinde hizmet anlayışımızla arıza tespiti ve onarımı için çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Bozulan parçalar için Bosch çamaşır makinesi yedek parça kullanıyoruz. Kullandığımız her parça için bir yıl garanti veriyoruz.

Bosch bulaşık makineleri üstün teknoloji yatırımları ile tüketicilerin her ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Machine care fonksyonu makinenizi kireç ve yap kalıntılarından arındırır ve ömrünü uzatır. Sarıyer Bosch Servisi Alt sepette oluşturulan yüksek püskürtme basıncı ve sıcaklık alanı sayesinde çok kirli tencere ve tavalar bile tertemiz olurken aynı anda üst sepette kırılgan bardakları yıkayabilirsiniz.

Siemens bulaşık makinelerinde bulunan variospeed teknolojisi ile yarı yarıya kısalan program süresinde muhteşem yıkama ve kurutma performansı alabilirsiniz. 10 yıl paslanmaz çelik taban ve iç hazne imkanı sunan Siemens bulaşık makineleri sektörde en iyi tercihler arasında sayılabilir. Süre erteleme fonskyonları sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Ürününüzü günün herhangi bir saatinde rahatça kullanabilmenizi sağlar.

Sarıyer’de Bosch Siemens Ürünleri Onarım Merkezi

Bosch otomatik programları, kirlilik seviyesine ve yüküne ayak uyduracak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatikman ayarlar. Activewater teknolojisi ile verimlilik arttırılarak, muhteşem temizlik sonuçları için çevre dostu yıkama sağlar.

Sarıyer Bosch Onarım Merkezi

Bosch Türkiye genelindeki geniş servis ağı yardımıyla tüketicilerinin sorunlarını çözmektedir.Servis Asia bosch bulaşık makinesi teknik servis hizmetleri ile kullanıcılara her süre teknik servis desteği vermektedir. 0212 266 68 90 numaralı çağrı merkezi üzerinden her süre bosch bulaşık makineleri için talep oluşturabilir, sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Uzman ekibi ile 1 yıl parça garantisi veren Servis Asia tamamen orijinal Sarıyer Bosch Servisi yedek parçaları ile tüketicilere hizmet vermektedir.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara