Riva Amana Servisi

Riva Amana Servisi için beklediğiniz en kusursuz hizmetleri firmamızdan alabilir, Hizmetlerimizle sizin ürünlerinizde kullandığımız yedek parçaların orijinal olduğunu tamamen söylemem gerekir. İstanbul’da Riva için en kusursuz destekleri becerilerimizin de yardımı ile kusursuz göstermek üzere çalışacağız.

Riva Amana Servisi
Riva Amana Servisi

Riva Amana Servisi Hizmeti

Tecrübeli kadrosu ile Riva Amana Servisi hızlı ve güvenilirdir. Arıza talebinin alınmasından kısa bir süre sonra tamir veya bakım hizmetini tamamlayan Riva Amana 1 yıl garanti veriyor. Riva Amana beyaz eşyalarında servis ihtiyacı olan kişilerin beyaz eşyalarının yetersizliği kısa sürede tespit edilir ve gerekli müdahale yapılır.

Müşterilerin kolay ve hızlı bir şekilde hizmet almalarını sağlayan Riva Amana beyaz servis, müşteri memnuniyetine gerekli önemi veriyor. Yüksek kaliteli hizmet tamamen müşteriler tarafından derecelendirilir. Riva Amana markasına ait eski model beyaz eşyalarda model ayrımı yapılmamakta ve hizmet verilmektedir. 7/24 kesintisiz hizmet veren Riva Amana hizmeti, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından asla taviz vermemektedir.

7/24 Riva Amana Beyaz Servis

Tüm çalışanlarımız müşterilere yardımcı olmak için eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Cihazın değiştirilmesi gerekirse, orijinal yedek parçalar kullanılır. Parçaların değiştirilmesi için müşteri onayı gerekir. Riva Amana güçlü bir kadroya sahiptir ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir.

Arıza tespiti yerinde gerçekleştirilir ve her şey müşterinin önünde yapılır. Riva , insanların mağdur olmalarını önlemek için 7/24 hizmet veriyor. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Riva Amana hizmeti vizyonunu genişletmeye çalışıyor. Onarım yapıldıktan sonra, beyaz eşya eskisi gibi sorunsuz çalışır. Korunan beyaz eşyalardan 0 verim alınır.

Riva Amana Beyaz Servis Orijinal Parçaların Değiştirilmesi

Değiştirilen parçalar ve işçilik için 1 yıl garanti verilir ve mağdur olmaları önlenir. Parça değişimi kaydedilir ve değiştirilen parçalar orijinal parçalarla değiştirilir. Amana Servisi, müşteri tarafından talep edilen gün ve saatte kullanılabilir. Müşteri soruları hiçbir zaman cevaplarla cevaplanmamakta ve tüm sorulara içtenlikle cevap verilmektedir.

Beyaz eşya yıpranır ve bir süre sonra parça değişimi gerekir. Orijinal parça yerine orijinal parça tercih edildiğinden, beyaz eşya orijinal güçlerine geri getirilir. Riva Amana Servisi Onarılmış ve bakımı yapılan beyaz eşya yıllarca kullanılabilir. Müşteri tabanına verdiği önemi yüksek müşteri tabanına borçlu olan Riva Amana hizmeti, önerilen bir markadır.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara