Ömerli Westinghouse Servisi

Ömerli Westinghouse Servisi

Ömerli Westinghouse Servisi Türkiye’de white-westinghouse ürünleri ile alakalı kusursuz hizmetler ve teknik servisler Sunan şirket uluslararası markaların adeta baş tacıdır. Çünkü özel olarak vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda müşterilere kusursuz hizmeti ve Dolaylı yoldan daha uygun fiyatlara ürünlerinizi tahmir etmeyi hedeflemektedir. Bu hedeflerimiz çerçevesinde müşterilerimiz hangi sorunun ya da hangi problemle baş başa kalırsa Kalsın küçük bir kablo arızası olabilir. Ya da kablosu arızaların dışında elektronik kart Kazan rulman ya da Bir buzdolabının kapı tutma kolu dahil olmak üzere her türlü İhtiyaç ve önerilere firmamız sizlere açıktır.

Ömerli Westinghouse Servisi

Şirketimiz yükümlülükleri gereği Ömerli Westinghouse Servisi müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmakta ve kusursuz bir şekilde sizlerin yanında olan o profesyonel teknik servisler ve adeta uluslararası markalara taş çıkarır cinsten destekler sunmaktadır. Her türlü sorun ve her türlü müşterilerin mutluluğu bizlerin himayesi altında. Ne isterseniz isteyin şirketimizden bu konuda destek almak çok basit sadece bizi 0216 469 34 35 numaralı Çağrı merkezimizden arayarak bu ihtiyacınızı hızlıca gidermek konusunda bizlerden teknik destek talebi isteyebilir.

Ömerli Westinghouse Servis
Ömerli Westinghouse Servis

Westinghouse Servis Ömerli

Sorunlarınız açısından bizlerden acilen. Yardım alarak o sorunlarınıza noktayı koyma mızı talep edebilirsiniz firmamızda çalışan personeller. 18 yaş üstü çalışanlardır, Westinghouse Servisi yani kalfalık belgesiyle almış birisi ancak biz de yardımcı personel yani, Tabiri caizse çıraklık yapabilir ustalarımızın tümü, Eğer Evinizde bir şey tamir etmek için geliyorsa araçları kullanırken bile. Psikoteknik eğitimlerine ve kapalı Van araçları kullanmaya yetkili olduklarına dair belgeleri ne kadar dikkat ederiz. Özellikle ehliyetlerinin uzun kullanım süreleri olup olmadığını ve şoförlük lerin dışında müşterilere nasıl davranacak konusunda profesyonelliğine test ediyoruz.

Ömerli Westinghouse
Ömerli Westinghouse

Ömerli Westinghouse

En önemli detaylarımızdan bir tanesi de gelen ustalarımız. Usta öğreticilik ve ustalık belgelerine sahip. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite olmuş önemli belgeleri bünyesinde bulunduran. ve bu eğitimde. Tamamlamış personellerden oluşturmakta. Aynı zamanda çalışanlarımızın tümü her gün İş Güvenlik eğitimlerine prosedürlerine ve İş Güvenlik Yasası ile alakalı bütün tesisata sahiplerdir. Bu bağlamda sizlere güvenilir bir kuruluş olmak ve sorunsuz ihtiyaçlarınıza acilen destek sunmak adına çalışmalarımızı her türlü karşılıyor ve sizlere gönderiyoruz.

Ömerli Westinghouse Buzdolabı Servisi

Buzdolabı teknik ekiplerimizle önceden Westinghouse yetkili servisi desteği verdiğimiz dönemler oldu bu süreçte yetkili servis desteğini bıraktık. Artık sadece özel olarak yardımlar vereceğiz. Ömerli Westinghouse Servisi için bizlerle iletişime geçmeniz gerekir.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara