Leisure Servisi

Leisure Servisi olarak her bölge için tamir onarım destekleri vermek isteriz. İsteklerinizi zamanında göndermek bizim işimiz. Tüm dünyada yarattığı trendler ve tasarımlarla adını duyura Patricia Urquiola’nın tasarladığı; ankastre fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi ve buzdolabından oluşan bu özel tasarım seri, en son teknolojiye stil katarak kullanarak mutfakları özel ve prestijli bir yaşam alanı haline getirmekte bizde bu değerli markanın onarım ve bakım desteği vermek istemekteyiz.

Leisure Servisi

Tamir onarım ve bakım destekleri vermek istemekteyiz. Leisure Servisi Bizleri arayarak en kısa zamanda hizmet almak ve ürünlerimizdeki kaliteyi koruyarak. İstediğiniz zaman firmamızla iletişim kurmanızı bekleriz. Birçok bölgeye devamlı mükemmel destekler sunmak ve o bölgedeki bütün ürünlerin tamiri bakımı hususunda teknolojik gelişmeleri takip eden firmamızla. Sizin için çalışıyor ve ekonomik fiyatları deneyimi ekiplerimizle sizlere sunuyoruz. Birçok bölgeyi çok iyi tanıyan kurulum yaptıkları evlerdeki bütün ürünlere destek sunarken yanındaki bütün ürünlerin tamirini de istemiyoruz. Olumsuz tüm vakalarda sorunlu ürünlerin genelinde orijinal yedek parçaları sizlere sunarken aksesuar filtre ve bakım gibi önemli ihtiyaçlarınızın da tam destekçisi oluyoruz.

Leisure Servis
Leisure Servis

Leisure Teknik Servis

Kusur varsa eğer bir sorun ile alakalı Ocak, Fırın yada buzdolabınız çalışmıyorsa lütfen arayın. Biz bu alanda sizlere yardımcı olacağız, Özellikle, Ataşehir, Kadıköy, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Pendik, Beykoz, Sancaktepe ve tüm İstanbul için genel olarak tüm konumlara işten çok iyi anlayan çalışanlarımız ile konumuz neresi olursa olsun bizlerle iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Leisure Servis için destek alacağınız 0216 540 00 23 numaralı Leisure İletişim merkezimizi arayınız.

Leisure Servis

En yakın zamanda sizde olacağız. Beklemeden siz için teknik olarak yanınızda kalacağız. Bir ankastre tamircisi ararsanız hiç beklemeden bizlerle iletişim kurmanızı bekleriz. Bizleri istediğiniz yere çağırabilirsiniz. İstanbul’da Anadolu yada Avrupa yakası neresi olursa olsun telefonunuzu bekliyoruz.

İstanbul Leisure

Özellikle onarım, montaj, de montaj, bakım yada aksesuar ne isterseniz sizlere en yakından yardımcı olmak ve buzdolabı gibi ürünlere destek verirken personellerimiz her türlü sizi destekleyecektir. Leisure Servisi ankastre için tamir desteği ile sizlerin yanındayız.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara