Küçükyalı Franke Servisi

Tam zamanlı çalışanlarla sizlere sıkıntı çıkarmayan Küçükyalı Franke Servisi ile sizinle çalışmalar sunacağız. Kurumsal tamir ile yardımcı olacağız şirketimizle sizin buzdolabı destekleri alacağınız şirketimiz. Franke özel onarımları sunacak desteklerle sizin ihtiyacınızı karşılayacağız. Ankastre ürünleri kurumsal tamir hizmetlerini alacağınız firmamız her konuda sizinle destekler sunacağız. Her ürünlerin lider kadrosu olarak destekler sunarak çalışmalarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Küçükyalı Franke Servisi

Kurumsal firmamızla ehil sektör lideri şirketimizin isteğine yanıtlar veriyoruz Küçükyalı Franke Servisi sizin en kısa zamanda sahip olacağınız şirketimizle uzmanlık alanımız olan profesyonel servis için bizleri arayabilirsiniz. Her konuda lider sorun çıkarmayan profesyonel destekler ile yanınızdayız. ehil çalışanlar ile yerindeyiz.  Küçükyalı Franke beyaz eşya servisi, genişleyen servis ağı ile birçok yerde hizmet vermektedir.Servis Asia Hizmet Merkezi olarak tüm Franke ürünlerinin bakım, onarım ve kurulumunu sağlıyoruz. Yetkili numaralarımıza 24 saat, haftada 7 gün, 08:30 – 22:00 saatleri arasında, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçerek veya bu saatler dışında mesajınızı telesekretere bırakarak ya da servis talebini doldurarak ulaşabilirsiniz. sitemizde formunuzu doldurabiliriz.

Franke Servis Küçükyalı

Kurumsal Firmamız Küçükyalı Franke Servisi Franke Beyaz Eşya Servisi Beyaz eşyaların bakımı uzun süreli kullanım için büyük önem taşımaktadır. Yeni malların özel hizmetler ve kullanım öncesi bilgileri ile kurulumu, en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlarken kullanım kolaylığı. Franke beyaz eşya servisi olarak, ekiplerimiz müşterilerinizin onarım ve bakım ihtiyacındadır. Beyaz eşya, kombi ve klimalarımız. ile ilgili her türlü bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz. Uzman ayrımcılığının olmadığı bakım ve onarım çalışmalarıyla her zaman yanınızdayız.

Küçükyalı Franke Servisi
Küçükyalı Franke Servisi

Kaliteli Hizmetlerle Uzun Süreli Kullanım. Beyaz eşyalarımız artık hayatımızda vazgeçilmez bir yer. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da başarısızlık durumlarında hayatımızın olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Düzenli eğitimlerle Franke servis ekipleri, müşteri ilişkileri ve yeni modellerin kullanımı ve onarımı hakkında bilgilendirilmektedir. Geniş Franke servis ağımızla, birçok farklı bölgede hizmet veren Küçükyalı‘daki mobil ekiplerimiz, hızlı ve kaliteli hizmet için titiz bir çalışma yürütmektedir. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saatlik aralık seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda değiliz. Franke ekibimiz elektrikli ve elektronik ürünlere gerekli müdahaleleri yapacak teknik donanımlı personellerden oluşmaktadır.

Küçükyalı Franke

Firmamız özellikle küçük ev aletlerinin onarımı için sizi ziyaret ediyor ve ürününü alıyor. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarımız müşterilerimizin onayı ile tamamlanmakta ve ürünleriniz adresinize teslim edilmektedir. Franke beyaz eşya servisi olarak komple beyaz eşya kurulumu ve tanıtım hizmeti verilmektedir. Sorunların büyümesini önlemek için elektronik ekipmanınızın düzenli olarak servise gitmenizi tavsiye ederiz. Küçükyalı Franke Servisi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara