İçerenköy Electrolux Servisi

İçerenköy Electrolux Servisi Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar ve Kusursuz hizmetler sağlayan Electrolux Servisi olan Servis Asia, No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Kusursuz Tamir servisi olarak yaklaşık on beş dokuz Senedir, güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet alabileceğiniz kusursuz şirketimiz ile hemen kontak kurun.

İçerenköy Electrolux Servisi
İçerenköy Electrolux Servisi

İçerenköy Electrolux Servisi

İçerenköy Electrolux Servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar:

No-Frost Buzdolabı.

Fırın.

Çamaşır Makinesi.

Bulaşık Makinesi.

Derin Dondurucu.

Kurutma makinaları.

Electrolux Servis İçerenköy

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul İçerenköy de ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak İçerenköy Electrolux Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

İçerenköy Electrolux

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan İçerenköy Electrolux hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek,daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Electrolux Onarım Hizmeti İçerenköy

İçerenköy Electrolux Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı almakiçin sizlerde 7/24 kurumsal firmamıza ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz .

İçerenköy Electrolux
İçerenköy Electrolux

Electrolux İçerenköy Buzdolabı Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Beyaz Eşya Servisi Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.

İçerenköy İstanbul Anadolu yakası bölgesine servis ulaştırmaktadır. Arıza talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman teknisyenler tüm cihazların arızalarına uzman bir şekilde çözüm üretmektedir. İçerenköy Electrolux olarak kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışı olan firmamız, on beş yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

İçerenköy Electrolux Çamaşır Makinesi Servis

Buz dolaplarınızı temiz tutmalısınız. Temizlik yaparken fişi çekilmeli ve içindeki yiyecekleri çıkartmalısınız. Tüm raf bölmeleri temizlemeli, kurduklarından emin olmalısınız.  derin dondurucularında aşırı doldurmayın. Yiyecekleriniz arasından hava geçtiğine emin olun. Buz dolaplarınızı, derin dondurucularında darbelerden ve yüklerden koruyun. Aşırı çalışma koşullarından sakının. Mevsim normallerini aşmayın. Eskiyen lastikleri, rafları değiştirin ya da düzenli olarak bakım yaptırın.

Electrolux İçerenköy Tamir Merkezi

Aradığınız servis profesyonelliğini de ekibimizde bulabilirsiniz. İstanbul genelinde İçerenköy Electrolux Servisi olarak sizlere makinelerinizi sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir uygulamalarını sunmaktayız. Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır. İçerenköy Electrolux Servisi ile kusursuz destek alacağınızı söylememde sakınca yok deneyim merkezi olarak bizi tercih edin…

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara