Güvenilir Teknik Servis Nasıl Olmalıdır

Güvenilir Teknik Servis Nasıl Olmalıdır Tamir desteği almak isteyen tüketicilerin aklındaki sorular, parça orijinal mi, usta iyimi, garantili parçalarımı takılıyor, usta iyi parçaları söküp yerine kötü parçaları takacak. Kullanıcılar bu şehir efsaneleri ile sürekli beyaz eşya servisi şirketlerine ön yargılı yaklaşmaktadır. Bu söylediğiniz durum çok eskilerden kalma olaylar olabilir, belki birkaç örnek olay hatırlanabilir medyada gündeme gelen birkaç haberde bu durumu belki doğrulayabilir ama artık bahsettiğiniz sorun yada aklınızdaki çelişkiler 2019 da olacağını sanmıyorum.

Güvenilir Teknik Servis Nasıl Olmalıdır

Son yıllarda bizimde rastladığımız dolandırıcılık olayları var, ama bu durum yukarıda yazdıklarımdan tamamen farklı, Şimdiki beyaz eşya dolandırıcılarının yeni yöntemi servis ücreti hırsızlığı yada ürünleri tamir edeceğiz deyip kaparo toplayan düzenbazlar olarak ikiye ayrılmakta. Sizlere öneri olarak söylemek istediğimiz 444 – 0850 ve 0216 900 le başlayan firmalardan teknik servis talep etmemeniz gerektiğidir. Yada firmanın vergi levhası, fiziksel adresi, ustalık belgesi var mı yok mu buna dikkat edin.

Beyaz eşyalarınızı bizim gibi, Ustalık belgesi, vergi levhası, usta öğretici belgeleri olan kurumsal firmalar bizim gibi fiziksel atölye ve ofisi olan şirketlere tamir ettirin.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara