Göktürk General Electric Servisi

Göktürk General Electric Servisi sizlere en kısa sürede onarım destekleri sunuyor. Her ihtiyacın sektördeki lider personelleri tarafından sizlere uzman çalışanlarımızla teknik servis göndereceğiz. Şirketimiz ile hemen teknik anlaşmalar yapabilirsiniz. Şimdi kayıt bırakırsanız 2 saat sonra sizlere teknik desteği göndereceğiz.

Göktürk General Electric Servisi
Göktürk General Electric Servisi

Göktürk General Electric Servisi Merkezimiz

Şirketimiz Göktürk General Electric Servisi buzdolabı ürünleriniz de yaşamış olduğunuz problemleri çözmek ve bu sıkıntıları bir daha yaşamamanız adına genel kontrolleri evinizde buzdolabına hareket ettirmeden yapmak bizim işimiz.
Elimizden geleni yapıyor ürünlerinizi de ki sorunları statik olarak yerinde çözüyoruz orijinal bir yedek parça kullanan. Bu yedek parçaları aynı zamanda 2 yıl Garanti verebilen şirketler arasındayız.
Günün her saati arayabileceğiniz mobil haklarımız ve merkez numaramız da sizlerin yanındayız.
lütfen teknik destek alacağınız ürünün model numarasını ve fotoğrafını bize WhatsApp kanalıyla gönderebilirsiniz biz de gelirken gereken yedek parçayı çok rahat bir şekilde tespit ederek adresinizi de yerinde hızlıca sorunları çözmek için ön adım atalım.

General Electric Servis Göktürk

Bu Amerikan marka buzdolabına sektörel lider personel kadromuza vermiş olduğumuz eğitimlerle çok daha kaliteli buzdolabı tamir desteği sunabiliyoruz.

Çalışma prensibimiz şu şekilde ilerlemekten evinize geliyor buzdolabınızın genel problemlerini bakıyor tespit ettikten sonra orijinal yedek parça tedarik edip sizlere bu yedek parçanın fiyatını belirtiyoruz sizde bu fiyatı kabul ederseniz eğer buzdolabınızı evinize tamir ediyoruz.
asla yan sanayi parçalar kullanmadığınız ı ve bu parçaları tercih etmediğimizi Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

General Electric Göktürk

Kullandığımız yedek parçaların orijinal olduğunu ispatlayabilir bunların orijinal faturalarını sizleri tebliğ edebiliriz.Artık başka tamirciler ile uğraşmanıza gerek yok çünkü arkasında GENERAL ELECTRIC SERVIS olan büyük bir servis platformu var bu şirkette istediğiniz fiyatları ekonomik ve uygun ödeme koşulları ile sizlere sunduğumuz yardımcı personellerle geliştirelim.

Göktürk General Electric Buzdolabı Servis

Buzdolabı ürünlerimizde yaşamış olduğunuz problemler aynı gün içinde çözülmeli. Aksi Takdirde günlerimiz gıdalarıniz ilaçlarınızı bozulabilir. O nedenle sizlere söylemek istediğimiz hızlı bir tamircinin evimize kadar gelmesi buzdolabınızın bütün problemini gaz dolum dahil motor değişim dahil olmak üzere bütün hizmetleri yerinde yapabildiğimizin göstergesi.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara