Göktürk Amana Servisi

Göktürk Amana Servisi Beyaz eşyalarınız evlerinizin demirbaş cihazları olarak günlük çalışma rutinleri bulunur. Amana marka beyaz eşyalarınız için tüm teknik destek ihtiyaçlarınızda  Amana servisi ihtiyaçlarınıza birebir çözümler sunmaktadır. Beyaz eşyalardan ankastre servisi ihtiyaçlarınıza kadar her alanda çözüm merkezi olarak çalışan servisimiz bakım, onarım ve tamir hizmetlerinde zorda kalan herkesin yardımına koşmaktadır. Hem kaliteli hem de garantili hizmetler sunan şirketimiz orijinal yedek parça desteği sunmaktadır. Bu şekilde beyaz eşyalarınızın ilk günkü kalitesi ile çalışma performansı süreklilik kazanacaktır.

Göktürk Amana Servis
Göktürk Amana Servis

Göktürk Amana Servisi

Bakım, onarım, tamir hizmetlerimizin yanında kurulum taleplerinize de karşılık verilmektedir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi cihazların belirli aralıklarla bakımlarının yapılması çok önemlidir. Göktürk Amana Servisi Mekanik cihazların üzerinde biriken çalışma yükü sonraki aşamalarda parça değişimine giden sorunlar oluşturabiliyor. Bu da çok daha büyük masraflarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Teknik servis ekiplerimiz kurulum çalışmalarından başlayarak cihazlarınızdan en üstün performansı alabilmeniz adına kaliteli ve garantili hizmetler sunmaktadır.

 

Amana Servis Göktürk

Arıza durumlarında en kısa sürede destek sunan firmamız cihazlarınızın arızalı olmasından kaynaklanan mağduriyetlerin çok az sürmesi için organize bir şekilde çalışmaktadır. Çözüm merkezi olarak hizmetler veren servisimiz cihazlarınızda oluşan arızalara en kısa sürede müdahale etmektedir. İki yıl garantili olarak sunulan hizmetlerimizde gelen çağrılara aynı gün servis sunulmaktadır. Ayrıca Amana servis Göktürk hizmetlerimiz içinde profesyonel yerinde desteklerde verilmektedir.

Göktürk Amana

Beyaz eşyalarınızın çalışma tarzını çok iyi bir şekilde bilmeniz önemlidir. Doğru kullanımlar ile beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve daha kaliteli bir performans sergilemesini sağlamak mümkün olacaktır. Her beyaz eşyanın uzun ve yoğun çalışma dönemlerinde farklı belirtiler göstererek arıza durumları ortaya çıkarabilir.

Göktürk Amana Servisi
Göktürk Amana Servisi

Çamaşır makinesi;
– Gürültülü çalışıyor
– Sıkma yaparken tak tak diye ses çıkarıyorsa
– Su akıtıyorsa
– Suyunu ısıtmıyorsa teknik destek almanız gereklidir.
Buzdolabı;
– Üstü soğuttuğu halde altı soğutmuyorsa
– Ya da hiç çalışmıyor ise pek çok neden olabilir.
Bulaşık Makineleri;
– Su akıtıyorsa
– Suyu aldığı halde yıkamaya geçmiyorsa
– Suyu ısıtmıyorsa ya da boşaltmıyorsa önemli arızalar oluşmuştur. Mutlaka firmamıza çağrı merkezi numaraları üzerinden ulaşmalısınız.

Amana Göktürk

Teknik destek taleplerinizde telefonla destekler alabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel çalışmalar gerçekleştiren teknik ekiplerimiz yaşadığınız sorunlara anında müdahale etmektedir. Hızlı ve kaliteli bir şekilde sorunlarınıza destek sağlanmaktadır. Teknik ekiplerimizdeki ustalarımız ustalık ve usta öğretici belgesi gibi tüm yasal belgelere sahiptir. Kaliteli işçilik ve kusursuz servis hizmetlerimiz ile çalışmalar yürütmekteyiz.

Eşyalarınızda yaşadığınız arıza durumlarında günlük kullanımlarınız önemli ölçüde sekteye uğrayabilir. Bu durumlarda çok fazla mağduriyet yaşamamanız adına sorununuza hızlı ve pratik çözümler bulunmaktadır.

Amana Göktürk Buzdolabı Servisi

Özellikle orijinal yedek parça kullanımı ile de cihazlarınızın daha sorunsuz bir şekilde çalışma süreçlerine devamı sağlanmaktadır. Göktürk Amana Servisi Arıza durumlarında enerji sarfiyatınız artar. Amana Servis Bu nedenle anında teknik destek almak hem cihazınızın daha fazla zarar görmesinin önüne geçecektir hem de kabarık faturalar ile karşılaşmanızın önüne geçecektir.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara