Fulya Amana Servisi

Fulya Amana Servisi olarak beyaz eşyaların bakım ve onarımını yapmaktayız. Amana ürünlerini hiçbir şekilde satmaz, birleştirmez veya taşımayız. Yaptığımız şey açıkça bakım ve onarım. 18 yıllık tecrübemizle size bu hizmeti veriyoruz ve kısa sürede probleminize çözüm getiriyoruz. Deneyimli kadromuzla çalışıyoruz, çünkü onarım işi gerçekten bir uzmanlık alanı. Deney bir onarım ustası değil, size bu çalışmayı yıllardır veren teknik servis personeli ile size hizmet ediyoruz.

Fulya Amana Servisi
Fulya Amana Servisi

Fulya Amana Servisi

İstanbul’un Fulya semtinde bulunan Amana Servis, televizyon ve klima hariç tüm beyaz eşyaların bakım ve onarımını çok düşük fiyatlarla yapıyor. Fulya Amana Servisi Bahsettiğimiz iki öğenin yanı sıra, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ocak, fırın, aygaz ve ankastre gibi ürünler de hizmet kategorimize dahil edildi. Bu öğelerden herhangi birinde küçük bir arıza olduğunu fark etseniz bile, bizi arayın, size yardımcı olalım.

Amana Servis Fulya

Güvenli Hizmet Bizimle Mümkün Amana Servis Fulya olarak öncelikle müşterilerimize güven veriyoruz. Çünkü güven her açıdan önemlidir ve özellikle size güvenmemiz çok önemlidir. Bu yüzden evinize tamir veya bakım hizmeti vermek için geldiğimizde, kapıdan geçmeden önce size yetkili servis personeli olduğumuzu gösteren bir kart gösteriyoruz, böylece Amana markasının çalışanları olduğumuzu anlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden müşteri yorumlarına bakarak ne kadar güvenilir olduğumuzu görebilirsiniz. Size hizmet etmeye geldiğimizde, kendimiz için ne kadar doğru olduğumuzu görebilirsiniz.

Amana Fulya Servis

Gece Hizmeti Gündüz Servisi Fulya Amana Servisi olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Kadromuz gece sizlere hizmet vermek için firmamızdadır ve kırılan eşyalarınızı tamir etmemiz için ihtiyacınız olduğunda size geliyoruz. Fırınınız aniden kırılabilir, buzdolabının kapısı kapanmayabilir, çamaşır makineniz su sızdırıyor olabilir ve diğer arızalar için çağrı merkezimizi arayabilir ve teknik servis talep edebilirsiniz.
Acil bir durum varsa ve bize gerçekten ihtiyacınız varsa, yetkili servis personelimiz gece yarısına gelseniz bile sizi desteklemeye gelir. Çağrı merkezimizi sadece teknik servis talep etmek için değil aynı zamanda bizler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz. Burada bulunan müşteri temsilcileri size gerekli bilgileri verecek ve her konuda sizi aydınlatacaktır.

Fulya Amana Servis
Fulya Amana Servis

Fulya Amana

Beyaz eşyalarına değer veriyor musun? Fulya Amana olarak, beyaz eşyalarınızı düzenli olarak önemsiyoruz. Beyaz bir cihazın yalnızca bakım nedeniyle bozulmasını önleyebilirsiniz. Bu tür beyaz eşyaların teknik bakımını yapmanız mümkün değildir, bu yüzden bizi arayın ve olası arızaları önlemek için gerekli bakımı yapacağız. Beyaz bir cihazın rutin bakımı her 6 ayda bir yapılmalıdır.
Ürünlerinizi daha uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız, firmamızı arayarak bizden bakım hizmeti alabilirsiniz. Amana markasından aldığınız malların garanti süresi devam ederse ücretsiz bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Garanti süreniz devam etmezse, bu hizmetleri makul fiyatlarla sunuyoruz.
Çağrı merkezimizi arayarak firmamızın bakım ve onarım fiyatları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Size en iyi şekilde hizmet verebilmek için bir düğme olarak size yakınız.

Fulya Beyaz Eşya Teknik Servisi

Kullandığınız beyaz eşyaları kullanamayacağınız ve parçalayamayacağını zamanlar olabilir. Kırık beyaz eşyalarınızı birçok farklı hizmetin yardımı veya şirket yardımı ile yapabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünleri alan şirketlerden ürün hizmetlerinde de yararlanabilirsiniz. Örneğin, satın aldığınız ürün bir kazan ise, bu problemleri kazan servisi yardımı ile çözebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Bir şirket olarak hizmet veren ve markasından bağımsız olarak tüm beyaz eşyalarınızın onarımını yapan bu hizmeti seçebilir ve kırılmış beyaz eşyaları evinizde onara bilirsiniz. Bu sayede problemlerle uğraşmaktan kaçınabilirsiniz. Site, siteye yayınlayarak insanlara hizmet vermektedir. Örneğin, şirketin Amana Servisi yapıp yapmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Her markanın ürünleri Şirket tamamen beyaz eşya tamir merkezi ile çalışmakta ve bu konuda sağladığı hizmeti tüm ciddiyetle aynı ciddiyetle sürdürmektedir. Örneğin, sitenin hizmetleri arasında yer alan Fulya Amana Servisi , en iyi hizmeti veriyor ve insanlara sunuyor.

 

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara