Franke Markası Özel Servisinde Tek Seçeneğiniz Firmamız Olacak Franke, dünya çapında birçok ülkede. Ürünleri ile beğenilen ankastre ürünler ve dayanıklı beyaz eşya markasıdır. Ülkemizde de satış ağı firmanın, haklı olarak tüketicilerimiz tarafından beğenildiğini ve tercih edildiğini belirtelim. Franke cihazlarınızın montajında ve kullanım sırasında. Birçok nedenle servise ihtiyacınız olabilir. Bu durumda, Maltepe ve civarında bulunan kullanıcılarımızın son derece şanslı olduğunu belirtelim. Firmamız, Franke Servis Maltepe olarak, her zaman sizlere hizmet sunmaya hazırız.

Franke Servis Maltepe

Franke Servis Maltepe

Firmamıza online olarak, internet sitemiz üzerinden ve çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz. 7/24 iletişim kurmanız mümkündür. Franke markası cihazlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Bu arama nedeni danışma ihtiyacı da olabilir. Cihazlarınızın kullanımından kaynaklanan sorularınız olabilir. Unutmayınız ki, destek hattımız her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

Franke Servis Maltepe

 

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, su ısıtıcı, ankastre cihazlar gibi firma tasarımlarından kaynaklana servis ihtiyaçlarınız için de elbette her zaman servisimizi çağırabilirsiniz. Maltepe Franke Servisi Özel servis statüsünde olan firmamız, kurulum aşamasından, tüm bakım, tamirat, parça değişimi gibi yardımlarınızda yanınıza olacaktır.

 

Firmamızdan Randevu Alın, Hemen Adresinize Gelelim Maltepe Franke Servisi olarak, Maltepe ve çevresinde bulunan tüm tüketicilerimizin yanındayız. Evlerinizde ve işyerlerinizde bulunan Franke cihazlarınızın bakımını bize emanet edin. Paketini bile açmadan montaj için firmamızı arayabilirsiniz. Düzenli periyodik bakımlar, tamirat, yedek parça değişimi, montaj ile kurulum, tüm işlemler için firmamızı arayabilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli elemanlarımızla, size mükemmel bir performans sunacağız.

Personelimiz, hem bilgi birikimi, hem de deneyimi ile Franke Markası ürünlerine son derece vakıftır. Güleryüzlü ve tizi personelimiz size en kısa sürede, en ekonomik ve en doğru hizmeti sunacaktır. Bize güvenin ve Franke ürünlerinizi emanet edin. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde, size en uygun zamanda ve en kısa sürede adresinize geleceğiz.