Ataşehir Franke Servisi

Franke Servis Küçükyalı

Franke Özel Servis Hizmetlerimiz:  Franke Marka mutfak ekipmanlarınızı severek ve güvenle kullandığınızdan eminiz. Dünyanın en kaliteli markalarından biri olan Franke, mutfağınıza şıklık ve ergonomi katacaktır. Franke Markası ürünlerin seçilerek satın alınmasından sonra, montajı, kurulumu, tesisat işlemleri, tamirat ve parça değişimi gibi servis ihtiyaçlarınız için firmamız hizmetinizdedir. Franke servis Küçükyalı firmamız, alanında deneyimli ve yetkin bir özel servistir.

Franke Markalı, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın ve klima, su ısıtıcıları gibi cihazlarınızın bakımı ve tamiri, kurulumu ve diğer işlemler için firmamızla iletişime geçiniz. Küçükyalı ve civarında hızlı, güvenilir servis hizmeti sunmaktayız.

Franke Servis Küçükyalı

Franke Servis Küçükyalı
Franke Servis Küçükyalı

Özel Servisimizle İletişim: 0216 469 34 35 

 Küçükyalı Franke servisi olarak sadece bir telefon uzağınızdayız. Çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden online olarak randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz mesai yapan müşterilerimizi düşünerek, esnek çalışma saatleri uygulamaktadır. En kısa sürede randevu tarihi v receğimizden emin olabilirsiniz. Personelimiz alanında yetkin isimlerden oluşmaktadır.

Adresinize gelen ekiplerimiz, hemen cihaz üzerinde durum incelemesi yapmaktadır. Franke Servis Küçükyalı  Yeni cihazlar için, montaj, kurum başarıyla, eksiksiz şekilde yapılır. Cihaz, kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Hali hazırda, kullanımı devam eden cihazların, periyodik bakımları, tamir, parça değişimleri gibi hizmetlerimiz de söz konusudur. Marka garantisi kapsamındaki cihazların garanti kapsamında işlemleri yapılmaktadır.

Franke Servis Küçükyalı Hizmetleri

Parça değişimi isteyen cihazların ilgili parçalarının değişmesinde, 0 Franke Markasının yedek parçaları kullanılmaktadır. Çıkma parça kullanılmaz. Yerinde tamir, ya da alınması gereken cihazlar firmamız tarafından teslim alınarak, işlemlerin bitmesinin ardından, söz verilen tarihte hemen teslim edilir. Franke Servis Küçükyalı Franke Markasının cihazlarından özel servisimiz sayesinde memnun kalacak, cihazlarınızı uzun yıllar kullanabileceksiniz. Verimli cihaz kullanımı için sorularınızı firmamıza yöneltebilirsiniz. Makinelerin özellikleri, kullanım detayları gibi sorularınız için uzman destek hattımız size yardımcı olmaya hazırdır. Sorunlarınız ve talepleriniz için iletişiminizi bekliyoruz.

 

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara