Eyüp Amana Servisi

Eyüp Amana Servisi

Eyüp Amana Servisi Bu zorlu günlerde sizlere teknik servis gönderebilmek için gerekli önlemleri koruma virüsle mücadele ederek mesafeyi koruyarak hizmetlerimizde aksama yaşatmadan siz değerli tüketicilerimizin beyaz eşya ve önemli ev aletlerini hızlı bir şekilde tamir ediyoruz. kesinlikle ertesi güne iş bırakmadan sorunsuz bir şekilde gerekli personel izalasyonlu sağlayarak evinizde arıza yapmış beyaz eşyalarınıza çok hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.

Eyüp Amana Servisi
Eyüp Amana Servisi

Eyüp Amana Servis

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken gerekli sorunları teşhis ederek buzdolabınızdaki bütün başınıza gelebilecek sonradan arıza çıkarabilecek parçaları tek tek kontrol ediyoruz. Eyüp Amana Servisi Özellikle amana markalı buzdolaplarında tüketicilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli yedek parça orjinal aksesuar orjinal yedek parça araçlarımızda bulunuyor.

Eyüp Amana

ihtiyacınız Bir buzdolabının tamir edilmesi ise o buzdolabını aynı gün içerisinde yerinde sorunlarıyla birlikte gideriyoruz gelmişken genel bakım ve buzdolabınızın kanal temizliği gibi sistematik problemleri ortaya çıkaracak sorunları ortadan kaldırmak için hizmetler uyguluyoruz. ihtiyacınızı karşılamak için çalışmalarımız büyük bir hızla ve heyecanla devam ediyor covid 19 engellemedi, gecelerimizin ihtiyaçlarını bu Karan timi günlerinde dahil gidebiliyorsun sabah 9 akşam 18.00 arasında hizmetlerimiz tüm ilçelere aynı saat içerisinde gönderilir ihtiyacınızı karşılamak ve sorunları gidermek bizim işimiz. personellerimiz den isteklerinizi tek tek talep edebilirsiniz evinize gelen müşteri hizmetleri sonrasında gönderilen personeller sorunsuz bir şekilde ama ana markalı buzdolabınızda tamir hizmeti sunacaktır.

  • Amana markalı buzdolabına genel bakım.
  • Amana markalı buzdolabının tamir ve yedek parça tedarik hizmetleri.
  • Amana Servis buzdolabı sorun giderme ve oluşabilecek sorunları önceden anlayabilme.
  • Aynı gün içerisinde profesyonel teknik servis ve onarım hizmetleri sizlere gönderilir.

Amana Servis Eyüp

Yukarıda bahsettiğimiz sorunlarla ilgili bir teknik servis arıyorsanız bizleri Çağrı merkezimiz. 0216 469 34 35 numaralı çağrı merkezimizden arayarak ihtiyacımız olan teknik servis talebini bizlerden alın gerekli ve hızlı bir şekilde donanımlı araçlarımızla tecrübeli personellerimiz sizlerin ürünlerini evde tamir edecektir. Eyüp Amana Servisi olarak mutlaka sizlere vereceğimiz desteklerle değerli tüketicilerimizin ihtiyaçları için gerekli kısa sürede sizlere yardımcı olacağız. Ekonomik ve kusursuz hizmetler almak işin bizlerle iletişim halinde olun..

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara