Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak birçok Sanayi ortamlarında kullanılmaktadır Örneğin bir otelde bir restoranda ya da gece kulübünde. İnsanların çok fazla yoğunlukta olduğu fabrikaların mutfaklarında ya da çamaşır hânelerinde. Bu ürünler tercih edilir. Hiçbir şekilde Sizler Bu ürünü kaliteli bir şekilde tedarik edemezsiniz. Çünkü ürünlerin arkasında uzman bir tedarikçi  sizlere yol gösterecek, Mühendisler bulamazsınız ama, Vista Makine sizlere. Gerçekten bu işin uzmanı olduğu için yardımcı olabiliyor. İstediğiniz zaman Endüstriyel Mutfak alanında profesyonelce yardım alabiliyorsunuz

Endüstriyel Mutfak

Bayanların çoğunlukla vakit geçirdikleri mutfak, farklı tasarımlarla kullanılıyor. Ülkemizde endüstriyel mutfak konusunda bir çok mağaza hizmet veriyor. Vista makine ailesine resmi web sitesinden ulaşarak, vermiş olduğu her türlü hizmet hakkında bilgi alınıyor. Yaklaşık olarak 10 yıl önce kurulan mağaza, her türlü endüstriyel çamaşır ve mutfak tasarımları için çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Site üzerinden ankastre mutfak cihazları, klima, televizyon ve her türlü güvenlik sistemleri ile ilgili bilgilere online olarak ulaşılıyor. İşle ilgili üstün motivasyona sahip, usta eller ve çalışkan personeliyle her türlü mutfak tasarımlarına çözümler üreterek ve geniş bir müşteri portföyü sayesinde kendini yeniliyor. Vista makinenin vermiş olduğu hizmetler arasında endüstriyel mutfak gereçlerinin yanısıra network, mekanik ve elektrik hizmetide sunuluyor. Konu ile ilgili bilgi almak isteyenler site üzerinden ve ücretsiz müşteri danışma hattından ulaşıyor.

Endüstriyel Mutfak
Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Kaliteli Ürünler Vista makine ailesi güçlü tasarım, proje yönetimi, uygulama, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tamamında kaliteli bir çözüm sunuyor. Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bu sektörde hizmet veren firmalar arasında liderliğini koruyor. Bünyesinde sunmuş olduğu her türlü makine günümüzde beş yıldızlı oteller, tam teşekküllü hastaneler, süperlüks villalar, ünlü restoranlar ve eğitim alanları gibi birçok projede üstün hizmet kalite anlayışını gözler önüne seriyor. Nitelikli bir firma oluşunu her daim ispatlayarak kendine son derece güvenen, geniş bir müşteri potansiyeli oluşturarak ilerliyor.

Endüstriyel Tamir Desteği

Müşteri Memnuniyeti Her firma gibi müşteri memnuniyetine değer veren vista makine, bu konuda önde gelen ve saygıdeğer firmalarda ilk sırada yer alıyor. Ayrıca endüstriyel mutfak sektöründe en iyi firma olarak hizmet sunuyor. Uzman ve güçlü ekibi sayesinde kaliteli ve hatasız hizmet veren Vista Makine’yi müşterileri güven içerisinde tercih ediyor.

Endüstriyel Ürünler Tedarikçisi ;

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com


Endüstriyel Servisi

Aynı zamanda Bu ürünlerin tamir edilebilmesi için sizlere sunacağım aşağıdaki numaralardan da. Endüstriyel ürünlerin tamir edilmesini isteyebilirsiniz. Özellikle kusursuz bir müşteri hizmetleri ve iş bilincini çok iyi kavramış personeller çalıştıran şirket oldukça kurumsal. Uluslararası tüm markanın yardımcı olduğu ürünlerinizin yerinde, tespit ve tamir edilmesi en mükemmel işlerimiz arasındadır. Endüstriyel Servisi alanında sizlere 7/24 destek sunacak ve tamir hizmeti ile ilgili sanayi tipi çamaşır makinesi sanayi tipi bulaşık makinesi sanayi tipi fırın ve bütün ürünlerin genel bakım onarım montaj yedek parça ve aksesuar tedariğini sağlayacak.

Endüstriyel Tamir Desteği İçin

0216 540 00 23

0532 789 75 07

info@servisasia.com

Kaliteli ürünlerin merkezi şirketimizi teknik olarak tercih etmeniz bizleri mutlu eder. Endüstriyel Mutfak için mutlaka Vista’yı Ziyaret edin Emin olun mükemmel fiyatlar oradadır. Sizlere bu kaliteli şirketin destekleri dışında, Tamir şirketi ile ilgilide numaralar paylaştım umarım faydalı olmuştur. Saygılar. çok sevgiler.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara