Endüstriyel Mutfak

Bayanların çoğunlukla vakit geçirdikleri mutfak, farklı tasarımlarla kullanılıyor. Ülkemizde endüstriyel mutfak konusunda bir çok mağaza hizmet veriyor. Vista makine ailesine resmi web sitesinden ulaşarak, vermiş olduğu her türlü hizmet hakkında bilgi alınıyor. Yaklaşık olarak 10 yıl önce kurulan mağaza, her türlü endüstriyel çamaşır ve mutfak tasarımları için çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Endüstriyel Mutfak

Site üzerinden ankastre mutfak cihazları, klima, televizyon ve her türlü güvenlik sistemleri ile ilgili bilgilere online olarak ulaşılıyor. İşle ilgili üstün motivasyona sahip, usta eller ve çalışkan personeliyle her türlü mutfak tasarımlarına çözümler üreterek ve geniş bir müşteri portföyü sayesinde kendini yeniliyor. Vista makinenin vermiş olduğu hizmetler arasında endüstriyel mutfak gereçlerinin yanısıra network, mekanik ve elektrik hizmetide sunuluyor. Konu ile ilgili bilgi almak isteyenler site üzerinden ve ücretsiz müşteri danışma hattından ulaşıyor.

Kaliteli Ürünler

Vista makine ailesi güçlü tasarım, proje yönetimi, uygulama, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tamamında kaliteli bir çözüm sunuyor. Bu sektörde hizmet veren firmalar arasında liderliğini koruyor. Bünyesinde sunmuş olduğu her türlü makine günümüzde beş yıldızlı oteller, tam teşekküllü hastaneler, süperlüks villalar, ünlü restoranlar ve eğitim alanları gibi birçok projede üstün hizmet kalite anlayışını gözler önüne seriyor. Nitelikli bir firma oluşunu her daim ispatlayarak kendine son derece güvenen, geniş bir müşteri potansiyeli oluşturarak ilerliyor.

Müşteri Memnuniyeti

Her firma gibi müşteri memnuniyetine değer veren vista makine, bu konuda önde gelen ve saygıdeğer firmalarda ilk sırada yer alıyor. Ayrıca endüstriyel mutfak sektöründe en iyi firma olarak hizmet sunuyor. Uzman ve güçlü ekibi sayesinde kaliteli ve hatasız hizmet veren Vista Makine’yi müşterileri güven içerisinde tercih ediyor.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Bir cevap yazın