Endüstriyel Mutfak Servisi

Kusursuz Endüstriyel Mutfak Servisi şirketimiz ; Yetkili Olarak, Endüstriyel Mutfak ürünlerini onarımı konusunda lider firmalar arasındayız. Endüstriyel Mutfak Servisi En ünlü endüstriyel markalara teknik olarak onarım destekleri veriyoruz, Servis Asia olmanın en önemli nedeni geniş servis ağı ve kurumsal kimliğimizdir. Endüstriyel Mutfak için kurumsallık ve destekler için yanı sıra, bu markanın dayanıklı endüstriyel ürünleri için teknik servis itibarının en önemli nedenleri arasındadır.

Endüstriyel Mutfak Servisi Onarım Merkezi

Sanayi Tipi ürünler dünyasında önemli bir yere sahip olan marka olarak  Endüstriyel Mutfak Servisi günden güne gelişmeleri gerçekleştirmektedir. Mutfak onarım Şirketi olarak Asia Teknik bu gelişmeleri takip ederek en iyi şekilde uygular, ve ürünlerinizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Profesyonel Tamir ve Bakım Endüstriyel mutfak olan Profesyonel tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Tamir ve bakım talebinizi aldıktan sonra, profesyonel kadromuz ve tecrübeli endüstriyel onarım destekleri hizmetimizi sunuyoruz. Endüstriyel Mutfak Servis için bizi arayarak anında destekler alın.

Endüstriyel Mutfak Servisi
Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Servisi İstanbul

Endüstriyel mutfak ürünleri restoranlar, Cafeler, oteller, fabrikalar ve kantinler için profesyonel olarak kullanılmaktadır. Bu profesyonel mutfak ürünleri bazen arızalanabilir veya bakım gerektirebilir. Bu durum dada Uzman olarak, Randevumuzdan sonra size en kısa zamanda hizmet verebilmek için kapınıza geliyor. Endüstriyel mutfak servisi ; Fabrikada mutfak eşyaları, bulaşık makineleri, bulaşık makineleri, buz makineleri, konveksiyon fırınları, raf tipi buz dolapları ve tezgah üstü buz dolapları için bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimi arasındaki en çarpıcı durumda sizlere ekonomik fiyatlara kaliteli destekler sunmaktan geçmektedir.

Endüstriyel Servisi Merkezi

Garantili Malzemeler ve Servis Asia Endüstriyel Teknik Servisi Olarak. Endüstriyel Servisi kapsamında, ürün ekipmanlarının arızalanması durumunda, Kurumların karşılaştığı sorunların farkında olarak nitelikli tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Endüstriyel mutfak ürünleri farklı avantajlara sahip ürünlerdir. Ancak, bu ürünler doğru kullanılmadığında veya başka sebeplerden dolayı onarılması gerekebilmektedir. Bu nedenlerden dolayı yedek parçalar aşınmış veya yıpranmış. Özellikle endüstriyel bulaşık makineleri; Filtreyi tıkayan atık yiyecekler, aşırı bulaşık yıkama, makinenin yanlış takılması ve kötü deterjan kullanımı nedeniyle daha fazla zarar görebilmektedirler. Endüstriyel Tamir firmamız olarak tercih ettiğiniz için minnettarız.

Endüstriyel Mutfak
Endüstriyel Servisi

Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi

Endüstriyel mutfak olarak, ürünlerin garanti süresi dolsa bile, 1 yıl garantili malzeme ve işçilik hizmeti vermekteyiz. 1 yıl içinde değişen parçalarda meydana gelebilecek tüm parçaların kusurları, orijinal parçalarla değiştirilerek yenilenir. Uzman kadrosu ve% 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdedir. Tam 18 yılı aşkın süredir destekler sunmakta ve sizlerin isteklerini karşılamaktayız. Çalışmalarımızda değerli ürünlerinizin sağlığı açısından faydalı olacaktır.

Endüstriyel mutfak ; ürünlerini beş katıya satan ve oteller, çamaşırhaneler ve soğutma sektörü için ekipman sağlayan şirketler tarafından sağlanmalıdır. Servis Asia sektörün endüstriyel ve tecrübeli Endüstriyel Mutfak Onarım Merkezi olarak Endüstriyel Mutfağının mutfak ürünleri için hizmet vermekte, Onların tamiri için kusursuz çalışmalar ve teknik servis destekleri sunmaktayız.

Endüstriyel Servisi Markasının mutfak aletleri arasında pişirme ürünleri, fırınlar, bulaşık makineleri ve küresel soğutma makineleri bulunmaktadır. Genellikle dayanıklı metal malzemelerden üretilen bu ürünler, her türlü bakım ve onarım ihtiyaçları için firmamız tarafından temasa geçebilmekte, yüksek kaliteli alabilmekte siniz.

Endüstriyel Mutfak Servis
Endüstriyel Mutfak Servis

Endüstriyel Mutfak Servis Merkezi

Uzman Kadro ile Tamir ve Bakım Hizmeti Endüstriyel mutfak ürünleri; Çok dayanıklı malzemelerden, temizlenmesi kolay, kullanışlı ürünlerden üretilirler.  Endüstriyel Mutfak Servis Ancak, yetersiz bakım veya diğer birçok sebepten dolayı başarısız olabilirler. Bu gibi durumlarda arızalı mutfak ürünleri acilen müdahale edilmelidir. Çünkü bu ürünler işletmeler için hayati önem taşıyor. Onarımlar ne kadar uzun olursa, işlerin mali kaybı da o kadar artacaktır.

Sanayi Tipi Mutfak eşyalarının onarımı ve bakımı herkes tarafından yapılabilecek bir süreç değildir. Deneyimli ve profesyonel Uzmanı tarafından yapılmalıdır. Aksi halde, niteliksiz kişilere karşı alınan önlemler, bu ürünler için tamir edilemez zararlara neden olabilir. Endüstriyel mutfak ürünlerinizin bir dökümü varsa, sektörde profesyonel deneyim ve tecrübe ile hizmet veren,ile iletişime geçerek güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sanayi Tipi ürünlerin onarımları için teknik olarak sizlere yardımcı olacağız.

Endüstriyel Teknik Servisleri

Kesintisiz Servis ve Yedek Parça Garantisi Endüstriyel mutfak ürünlerinin arızalanması durumunda, hızlı müdahale gereklidir. Zamanında çözülmeyen hatalar, işletmeler için hem zaman hem de maddi kayıplara neden olabilir. Servis Asia olarak, işletmelerin arıza raporlarından sonra mümkün olan en kısa zamanda harekete geçecek ve kaliteli bir Endüstriyel Mutfak hizmeti sunacaktır.

Bütün bunlar, hatalar sırasında mutfak eşyalarının parçalarının değiştirilmesini gerektirebilir. Bu gibi durumlarda firmamız ürün içindeki kusurlu parçayı tespit ederek değişimi gerçekleştirir. Değiştirilecek yedek parçanın garanti süresi de zaman aşımına uğrayabilir. Firmamız müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak 1 yıl garanti ile yedek parça hizmeti vermektedir. Endüstriyel Mutfak Değiştirme işleminden sonra, 1 yıl içinde yedek parçalarda meydana gelebilecek arızalar durumunda ücretsiz değiştirme yapılır.

Endüstriyel Mutfak
Endüstriyel Mutfak

Uzman Endüstriyel Mutfak Onarım

Arızayı tespit edemezseniz, yetkili bir ekipten yardım alabilirsiniz. Alanınızda uzman ve iyi kurulmuş bir servis ekibi ile çalışmak sizin yararınızadır. Sahadaki uzman endüstriyel mutfak hizmetleri hem ürününüzü hem de cebinizi korur. Öncelikleri para olmayan bu takımlar size kaliteli hizmet sunmak için uğraşıyor. Endüstriyel Mutfak Servisi , uzman kadrosu ile en kısa sürede ürününüzü hazırlar.

Garantili Endüstriyel Bulaşık Makinesi Onarım

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası. Randevumuzdan sonra bölgeye göre sanayi teknik servisi gün içerisinde verilmektedir. Garantili materyaller ve işçilik, kullanım süresi sona eren aletlerinizin veya ürünlerinizin fiyat garantisi ile garantili 1 yıllık bir süre için sağlanır. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedef olarak belirlendiğinde olumlu geri dönüş alır. Müşterilerini hızlı ve anlayışlı ekibi ile düşünen Servis Asia size en kaliteli hizmeti vermektedir.

İstanbul’da Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamiri

Bugün kullanılan bir terim var. Buna ‘Endüstriyel Mutfak’ deniyor. Yaşamlarımızın önemini gerçekten bilmiyoruz. Cafeler, restoranlar, oteller ya da catering şirketleri en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Endüstriyel kelimeler “endüstriyel tip” anlamına gelir. Endüstriyel mutfak akla ilk gelenlerden biri “endüstriyel mutfak” denir. Hız ve temizlik çok önemlidir çünkü Cafeler, restoranlar veya oteller para kazanmanın temel amacıdır.

Buz makinesi servisi
Buz makinesi servisi
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Onarım

Üretilen yiyeceklerden para kazanıyorsanız, işine yardımcı olan endüstriyel bir mutfak. Endüstriyel mutfak gereçleri temiz ve sağlıklı olmalıdır. Hızlı ve kaliteli hizmet verirken, mutfak personeli yememelidir. Metalden yapıldıkları için kolayca kolaylıkla deforme olmazlar. Mutfak malzemeleri çok dayanıklıdır. Birden fazla türü olan bu aletler dikkatlice seçilmeli ve kullanım için en uygun olmalıdır.

Düzinelerce insanın yediği yerlerdeki aletler çok fazla kullanılırken, evlerimizdeki aletler çok kısa bir sürede kullanılıyor. Bu nedenle, endüstriyel mutfaklarda bazı hatalar veya arızalar meydana gelebilir. Bu birden fazla nedenden dolayı olabilir. Bu durumu 3 farklı şekilde inceleyebiliriz.

1) Personel Kaynaklı Hatalar: Bazı mutfak personeli araçlarla nasıl çalışacağını bilmez, bu nedenle bazen bazı problemler ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla yüzleşmek istemezsek, mutfak personeline gerekli eğitimi vermeliyiz.

2) Kalitesiz Ürün Hataları: Çin malları olarak adlandırılan düşük kaliteli parçaların kullanılmış olması mümkündür.Diğer bir olasılık ise 2. el parçalarının kullanılmasıdır.

3) Montajdan kaynaklı Hatalar : Ürünü takan ekip, yanlış bir şekilde veya bilerek kurmuş olabilir. Kasıtlı bir hata ile ikinci bir iş elde etme teşebbüsü var. Endüstriyel Mutfak Servisi Parayla ilgilenen hizmetlerin yerine hizmet odaklı servislerle çalışmak yararlı olmayabilir.

Endüstriyel Mutfak Servisi HizmetleriEndüstriyel Mutfak Hizmet DetaylarıEndüstriyel Mutfak Servisi Fiyatları
Sanayi tipi bulaşık makinesi Servis ÜcretiSanayi tipi bulaşık makinenizin genel sorunları için sıkıntılarını anlamak için arıza tespit desteğidir.50₺ - 350₺
Buz Makinesi Onarım HizmetleriBuz makineniz buz yapmıyorsa bu konuda gerekli kontrollerin ve sorunların anlaşılması için alınan ücrettir, Eğer üründe farklı arızalar çıkarsa ücret değişir.60₺ - 450₺
Sanayi tipi çamaşır makinesi genel kontroller, ve teknik servis hizmetiBu hizmette genel kontroller ve arızanın nereden kaynaklandığı anlaşılır60₺ - 550₺
Endüstriyel Kurutma Makinesi teknik servis hizmetleriBu hizmette kesinlikle detaylı konroller yapılmaktadır ve ürün tamir edilirse servis bedeli alınmaz sadece arıza tutarı alınmaktadır.80₺ - 500₺
Endüstriyel Mutfak Servisi Markalarımız :

 Adona Endüstriyel Mutfak , Alectra Endüstriyel Mutfak , Alveo Endüstriyel Mutfak Servisi, Tolon Endüstriyel Mutfak Servisi, Arisco , Zanussi Endüstriyel Mutfak , Electrolux Endüstriyel Mutfak, Fagor Endüstriyel Mutfak , Mayapaz , Myco , Winterhalter Endüstriyel Mutfak Onarım

Endüstriyel Mutfak Teknik Hizmetleri

Garantili ve kurumsal hizmet veren şirketimiz sizlerin ürünlerine sorunsuz bir şekilde teknik destekler sunmaktadır. İhtiyacınızı karşılamak adına Endüstriyel Servisi hizmetlerimizi sizlere sunmak için çalışmalar sunmaktayız. Bu değerli tamir, bakım, onarım desteklerimizi sizlere sunacağız.

İstanbul Endüstriyel Mutfak Servis

İstranbul’da ilçelerin tümünde Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Aynı zamanda Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Hatta, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Kısacası Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu bu bölgelerde herzaman sizlere yardımcı olacak personeller bulunacaktır. Endüstriyel Mutfak Servisi istanbulda lider tercih edilir sanayi tipi mutfak servisleridir.

Endüstriyel Mutfak iletişim Bilgileri

0216 540 00 23 – 0216 469 34 35 – 0532 789 75 07

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara