Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak, elektronik dünyanın en önemli markalarından biridir. Endüstriyel Mutfak Servisi En ünlü elektronik markalardan biri olmanın en önemli nedeni geniş servis ağı ve bayileridir. Endüstriyel Mutfak hizmetinin yanı sıra, bu markanın dayanıklı elektronik araçları da itibarının en önemli nedenleri arasındadır.

Elektronik dünyasında önemli bir yere sahip olan marka, Endüstriyel Mutfak hizmetlerinde günden güne gelişmeleri gerçekleştirmektedir. Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketi olarak Asya Teknik bu gelişmeleri takip ederek en iyi şekilde uygular.

Profesyonel Tamir ve Bakım Endüstriyel mutfak servisi olan Asia Teknik, profesyonel tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Tamir ve bakım talebinizi aldıktan sonra, profesyonel kadromuz ve tecrübeli endüstriyel catering hizmetimizi sunuyoruz.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel mutfak ürünleri restoranlar, kafeler, oteller, fabrikalar ve kantinler için profesyonel olarak kullanılmaktadır. Bu profesyonel mutfak ürünleri bazen arızalanabilir veya bakım gerektirebilir. Electrolux servisi olarak Servis Asia , randevumuzdan sonra size en kısa zamanda hizmet verebilmek için kapınıza geliyor. Endüstriyel mutfak servisi ; Fabrikada mutfak eşyaları, bulaşık makineleri, bulaşık makineleri, buz makineleri, konveksiyon fırınları, raf tipi buz dolapları ve tezgah üstü buz dolapları için bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Garantili Malzemeler ve Emek Asya Teknik olarak; Endüstriyel Mutfak Servis kapsamında, ürün ekipmanlarının arızalanması durumunda, kurumların karşılaştığı sorunların farkında olarak nitelikli tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Endüstriyel mutfak ürünleri farklı avantajlara sahip ürünlerdir. Ancak, bu ürünler doğru kullanılmadığında veya başka sebeplerden dolayı başarısız olabilirler. Bu nedenlerden dolayı yedek parçalar aşınmış. Özellikle endüstriyel bulaşık makineleri; Filtreyi tıkayan atık yiyecekler, aşırı bulaşık yıkama, makinenin yanlış takılması ve kötü deterjan kullanımı nedeniyle kırılabilir.

Endüstriyel Mutfak Servisi
Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi

Endüstriyel mutfak servisi olarak, ürünlerin garanti süresi dolsa bile, 1 yıl garantili malzeme ve işçilik hizmeti vermekteyiz. 1 yıl içinde değişen parçalarda meydana gelebilecek tüm parçaların kusurları, orijinal parçalarla değiştirilerek değiştirilir. Asia Teknik, uzman kadrosu ve% 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdedir.

Endüstriyel mutfak ; ürünlerini beş katıya satan ve oteller, çamaşırhaneler ve soğutma sektörü için ekipman sağlayan bir şirkettir. Asia Teknik, sektörün endüstriyel ve tecrübeli endüstriyel mutfak servisi olarak Endüstriyel Mutfak‘ın mutfak ürünleri için hizmet vermektedir.

Endüstriyel Mutfak markasının mutfak aletleri arasında pişirme ürünleri, fırınlar, bulaşık makineleri ve küresel soğutma makineleri bulunmaktadır. Genellikle dayanıklı metal malzemelerden üretilen bu ürünler, her türlü bakım ve onarım ihtiyaçları için firmamız tarafından temasa geçebilmekte, yüksek kaliteli Endüstriyel Mutfak hizmeti alabilmektedir.

Uzman Kadro ile Tamir ve Bakım Hizmeti Endüstriyel mutfak ürünleri; Çok dayanıklı malzemelerden, temizlenmesi kolay, kullanışlı ürünlerden üretilirler.  Endüstriyel Mutfak Servisi Ancak, yetersiz bakım veya diğer birçok sebepten dolayı başarısız olabilirler. Bu gibi durumlarda arızalı mutfak ürünleri acilen müdahale edilmelidir. Çünkü bu ürünler işletmeler için hayati önem taşıyor. Onarımlar ne kadar uzun olursa, işlerin mali kaybı da o kadar artacaktır.

Mutfak eşyalarının onarımı ve bakımı herkes tarafından yapılabilecek bir süreç değildir. Deneyimli ve profesyonel endüstriyel mutfak servis uzmanı tarafından yapılmalıdır. Aksi halde, niteliksiz kişilere karşı alınan önlemler, bu ürünler için tamir edilemez zararlara neden olabilir. Endüstriyel mutfak ürünlerinizin bir dökümü varsa, sektörde profesyonel deneyim ve tecrübe ile hizmet veren Asia Tech ile iletişime geçerek güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Kesintisiz Servis ve Yedek Parça Garantisi Endüstriyel mutfak ürünlerinin arızalanması durumunda, hızlı müdahale gereklidir. Zamanında çözülmeyen hatalar, işletmeler için hem zaman hem de maddi kayıplara neden olabilir. Asya Teknik olarak, işletmelerin arıza raporlarından sonra mümkün olan en kısa zamanda harekete geçecek ve kaliteli bir Endüstriyel Mutfak hizmeti sunacaktır.

Bütün bunlar, hatalar sırasında mutfak eşyalarının parçalarının değiştirilmesini gerektirebilir. Bu gibi durumlarda firmamız ürün içindeki kusurlu parçayı tespit ederek değişimi gerçekleştirir. Değiştirilecek yedek parçanın garanti süresi de zaman aşımına uğrayabilir. Firmamız müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak 1 yıl garanti ile yedek parça hizmeti vermektedir. Endüstriyel Mutfak Servisi Değiştirme işleminden sonra, 1 yıl içinde yedek parçalarda meydana gelebilecek arızalar durumunda ücretsiz değiştirme yapılır.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel hizmet

Arızayı tespit edemezseniz, yetkili bir ekipten yardım alabilirsiniz. Alanınızda uzman ve iyi kurulmuş bir servis ekibi ile çalışmak sizin yararınızadır. Sahadaki uzman endüstriyel mutfak hizmetleri hem ürününüzü hem de cebinizi korur. Öncelikleri para olmayan bu takımlar size kaliteli hizmet sunmak için uğraşıyor. Endüstriyel Mutfak Servisi, uzman kadrosu ile en kısa sürede ürününüzü hazırlar.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası. Randevunuzdan sonra bölgeye göre sanayi teknik servisi gün içerisinde verilmektedir. Garantili materyaller ve işçilik, kullanım süresi sona eren aletlerinizin veya ürünlerinizin fiyat garantisi ile garantili 1 yıllık bir süre için sağlanır. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedef olarak belirlendiğinde Endüstriyel Mutfak Servisi olumlu geri dönüş alır. Müşterilerini hızlı ve anlayışlı ekibi ile düşünen Endüstriyel Mutfak Servisi, size en kaliteli hizmeti vermektedir.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

Bugün kullanılan bir terim var. Buna ‘Endüstriyel Mutfak’ deniyor. Yaşamlarımızın önemini gerçekten bilmiyoruz. Kafeler, restoranlar, oteller ya da catering şirketleri en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Endüstriyel kelimeler “endüstriyel tip” anlamına gelir. Endüstriyel mutfak akla ilk gelenlerden biri “endüstriyel mutfak” denir. Hız ve temizlik çok önemlidir çünkü kafeler, restoranlar veya oteller para kazanmanın temel amacıdır.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Onarım Servisi

 

Üretilen yiyeceklerden para kazanıyorsanız, işine yardımcı olan endüstriyel bir mutfak. Endüstriyel mutfak gereçleri temiz ve sağlıklı olmalıdır. Hızlı ve kaliteli hizmet verirken, mutfak personeli yememelidir. Metalden yapıldıkları için kolayca kolaylıkla deforme olmazlar. Mutfak malzemeleri çok dayanıklıdır. Birden fazla türü olan bu aletler dikkatlice seçilmeli ve kullanım için en uygun olmalıdır.

Düzinelerce insanın yediği yerlerdeki aletler çok fazla kullanılırken, evlerimizdeki aletler çok kısa bir sürede kullanılıyor. Bu nedenle, endüstriyel mutfaklarda bazı hatalar veya arızalar meydana gelebilir. Bu birden fazla nedenden dolayı olabilir. Bu durumu 3 farklı şekilde inceleyebiliriz.

1) Personel Menşei: Bazı mutfak personeli araçlarla nasıl çalışacağını bilmez, bu nedenle bazen bazı problemler ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla yüzleşmek istemezsek, mutfak personeline gerekli eğitimi vermeliyiz.
2) Menşe Kökeni: Çin malları olarak adlandırılan düşük kaliteli parçaların kullanılmış olması mümkündür.

Endüstriyel Mutfak Servisi Markalarımız :

 Adona Endüstriyel Mutfak Servisi, Alectra Endüstriyel Mutfak Servisi, Alveo Endüstriyel Mutfak Servisi, Tolon Endüstriyel Mutfak Servisi, Arisco Endüstriyel Mutfak Servisi, Zanussi Endüstriyel Mutfak Servisi, Electrolux Endüstriyel Mutfak Servisi, Fagor Endüstriyel Mutfak Servisi, Mayapaz , Myco , Winterhalter Endüstriyel Mutfak Servisi

Servis Asia

Diğer bir olasılık ise 2. el parçalarının kullanılmasıdır.
3) Montajdan kaynaklı: Ürünü takan ekip, yanlış bir şekilde veya bilerek kurmuş olabilir. Kasıtlı bir hata ile ikinci bir iş elde etme teşebbüsü var. Endüstriyel Mutfak Servisi Parayla ilgilenen hizmetlerin yerine hizmet odaklı servislerle çalışmak yararlı olmayabilir.

Bir cevap yazın