Çamlıca Beyaz Eşya Servisi

Çamlıca Beyaz Eşya Servisi için en kısa sürede tamirci almak isterseniz bizim firmamız sizlerin istediği kalitede destekler sunarak ihtiyacınız olan onarım hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. Teknik Servis için beklemeden şirketimizin profesyonelliğinden faydalanmanız sizlere katkı sağlayacaktır. Bizlerden aldığınız onarım, tamir, bakım desteğine geldiğimiz tüm ilçe, semt tada İstanbul geneli dahil Çamlıca bölgesinde olduğumuz gibi Kurumsal beyaz eşya tamir hanemiz gibi yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Çamlıca Beyaz Eşya Servisi
Çamlıca Beyaz Eşya Servisi

 

Çamlıca Beyaz Eşya Servisi

Her ürünün genel olarak sıkıntısını gidermek için çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz. Çamlıca Beyaz Eşya Servisi Özellikle teknik olarak yardım beklerseniz işi en kısa sürede tamamlayacak çalışma arkadaşlarımız sizler için tamir destekleri sunacaktır, Lütfen yardım almak adına bizlerin bu kusursuz desteği için teknik yardımlarımızdan faydalanınız.

Kaliteli bir hizmet almak için, Çamlıca bölgesine onarım hizmeti vereceğimiz beyaz eşya, ankastre, kombi gibi kritik ürünlerin onarım hizmetleriniz almanız mümkündür. Beyaz Eşya Servisi Destekler almak adına işletmemiz çalışanları ile hemen iletişime geçmenizi öneririz.

Beyaz Eşya Servis Çamlıca

Çamlıca sakinleri, Birçok günlük hayatımızın desteğini beyaz eşyalardan, ev aletlerinden alırız. Asla bir ev aletinin arıza çıkarmasını istemeyiz. Beyaz eşya servisi Bilinçli tüketicilerin marka seçerken daha uzun müddet kullanmak için Bosch, Siemens , Profilo, Gaggenau Gibi markaları tercih etmek istediğini biliyorum, Tomarla para harcayarak kaliteli ev aletlerini Çamlıca bölgesinde bulunan evimizde kullanmak için alırız.

Çamlıca Beyaz Eşya Onarım

Çamlıca semti için onarım yapmak isteriz, Hiç bir müşterimizin yeni ev aleti almasını istemeyiz, Tek istediğimiz ürünlerinizi onarmak, tamir etmek, sorunlarını ortadan kaldırmak, İstediğiniz zaman bizlerle çalışabilirsiniz. Teknik destek vermek için Servis Asia şirketimizin Ar-ge ve tüm ilçelerdeki yatırımlarını takip etmeye devam edin.

  • Çamlıca Buzdolabı Onarım
  • Çamlıca Beyaz Eşya Servis
  • Çamlıca Bulaşık Makinesi
  • Çamlıca Çamaşır Makinesi

Yukarıdaki bütün beyaz eşya ürünleri ile ilgili teknik olarak servis destekleri verdiğimizi bilmeniz gerekir, İstediğiniz zamanda onarım firmamız ile teknik olarak çalışmalar alabilirsiniz. Bizleri hemen hemen her gün 7:00 – 24:00 saatleri arasında Çamlıca şubemizi 0216 540 00 23 numaralı hattımız, tecrübeli müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Çamlıca Beyaz Eşya Tamiri

Çamlıca için bizleri tercih etmenizde hiç bir sakınca yok, Kaliteli bir desteğe ihtiyacınız varsa kesinlikle bu platformumuzu teknik olarak gelişmiş sistemimizi tercih edebilirsiniz. Çamlıca Beyaz Eşya Servisi ile çalışmalar sergileyerek sizlere olan desteğimizle tanışabilirsiniz.

Çamlıca İletişim Merkezi

0216 540 00 23

0216 469 34 35

0532 789 75 07

Çalışma arkadaşlarımızla hemen kontak kurun olası başınıza gelecek arızaların önüne geçmek için bakım yaptırmanızı öneririz. Bizi tercih etmeniz ürünlerinizin tamir edilmesi için yeterlidir işletmemizin merkezi bulunduğu semti Çamlıca.

Çamlıca Şubemizin Ücretleri
  1. Çamlıca İçin Servis Ücreti 50₺
  2. Çamlıca Semtinde Buzdolabı Motoru 850₺
  3. Çamlıca Geneline Çamaşır Makinesi Su boşaltma motoru değişimi 180₺
  4. Çamlıca Bölgesinde Ventil Değişimi hem çamaşır hemde bulaşık için 120₺

 

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara