Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü

Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü

Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü  hakkında destek almak isteyen değerli müşterilermiz için en kısa sürede onarım ve teknik hizmetleri en üst seviyede sunmak için çalışıyoruz. Kusursuz bir tamir ve onarım için en kritik durumlarda her daim uzman çalışanlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Teknik hizmet merkezimiz ile ilgili nedenleri ve çözümleri ile ilgili sizlere detaylı içeriklerle evimizde problemleri çözmek için neler yapmak lazım bu önemli problemlerden bahsedeceğim.

Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Neden Yapmaz ?

Su boşaltma sorununda daima çamaşır makinesi görevini tamamlayamaz, Su boşaltma problemi önemli bir arıza durumudur, genellikle bu problem ortaya çıktığında makinenin sıkma sorunu da ortaya çıkmış demektir, Su boşaltmadığı için makine sıkma yapmaz, kazan dönmez, program ilerlemez genellikle yıkama yarım kalır. Bu sorun 2 sebepten ortaya çıkar, ya pompa motoruna bozuk para, metal, yüzük, balen teli yada her hangi bir parça kaçmasından dolayı su boşaltamaz. Bir diğer sorunda su tahliye pompa motoru arıza yapmasından kaynaklı su boşaltamaz bu iki masraflı sorun çözüme kavuşursa tam anlamı ile problem ortadan kalkacaktır. Firmamız bu sorunun üstesinden hızlıca gelmekte ve sıkıntıları çözmektedir.

Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü
Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü

Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor Ben Tamir Edebilir miyim?

Su tahli ye yani pompa motoru ile ilgili kritik önemli bir arıza olabiliyor. Bu durumu kısa sürede sonlandırma adına uzman ekip sizin için çalışacaktır. Eğer pompa motoru arızalı ise siz yapamazsınız hem tehlikeli hem de riskli bir işlemdir, Elektrik çarpılabilir yada ana kartı yakabilirsiniz Siz ancak yapabileceğiniz bir işlem var oda Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyorsa Bi Pompa Motorunu Parmağınızla kontrol Edin, Hemen alt sağ tarafta olan kapağı açın parmağınızla bir kontrol edin emin olun bir şey kaçmış mı kaçtıysa onu alarak tekrar program verin. Çamaşır Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü  ile ilgili çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara