Çamaşır Makinesi Bakım Hizmetleri

Çamaşır Makinesi Bakım Hizmetleri ürünlerinizin, daha uzun süreli kullanılmasına olanak sağlayacaktır. Özellikle yoğun kullanımda beyaz eşyalarınız için bu hizmet oldukça gereklidir. Değerli tüketicilerimiz, Hızlı ekonomik fiyatlı kalifiye, personel isterseniz şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Bakım

Bu desteğimizde Başlıkta belirttiğimiz gibi Çamaşır Makinesi Bakım desteği veriyoruz. Yapılan işlemleri sizlere sıralayacağım, Aynı zamanda paket halinde sizlere sunalım.

Bakın Paketi 1
Çamaşır makinesi kayış yenileme
Kazan rulman ve keçeleri yenileme
Kazan yaylar, amortisör değişim.
Su tahliye Motor yenileme (orijinal)
Körük değişim, atölyede kimyasal kazan temizliği
Bu paket atölyemizde yapılmaktadır.

Bakım Paket 2
Kayış yenileme, Körük kontrolü
Su tahliye temizleme
Amortisör değişim
Bu ürün evinizde yapılmaktadır.

Çamaşır Makinesi Servisi

Değerli ziyaretçiler bakım hizmetleri ve fiyatlandırma için şirketimizin merkez telefonunu arayıp marka ve model belirttikten sonra fiyat alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi Kazanı ses çıkarıyorsa evimizde küçük kontroller yaparak rulman sorunları varsa bu durumda bizleri arayabilirsiniz. Firmamızda her türlü iletişim bilgilerimizi aramanız gerekmektedir. İstediğiniz zaman şirket merkezimizin telefonlarını arayarak, Şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Her sorunları gidermemiz için bizlerden teknik yardımlar almanızı bekleriz. İsteklerinizi tam vaktinde gidereceğiz. Özellikle çamaşır makinesi için sorunlar giderilmesi gerekmektedir. Bizimle iletişime geçmelisiniz. Ürünler ile ilgili genel sıkıntılar yerinde çözülür. Çamaşır Makinesi Servisi için vazgeçilmez en hızlı ve ekonomik şirket biziz.

Çamaşır Makinesine Bakım Yaptırmanın Avantajları

Çamaşır Makinesi Bakımı
Çamaşır Makinesi Bakımı
  • Bakım yaptırarak ürünlerinizin ömürlerine ömür katarsınız.
  • Daha temiz ve steril bir çamaşır makinesi sahibi olursunuz.
  • Çamaşırlarınız daha temiz ve hirjen oranı yüksek yıkanır.
  • Çamaşır Makinesi su kaçırma sorunları ortadan kalkar.
  • Çamaşır makinesi sarsıntıları giderilir daha sessiz yıkama yapabilir.
  • Önceden tespit avantajı ile başımıza gelecek bozulma olaylarını büyük masraflardan önce anlarız.

Evet değerli tüketicilerimiz. Çamaşır Makinesi Bakım hizmetlerimizden faydalanmak kısacası beyaz eşya servisi için beklemeden bizleri 0216 469 34 35 numaralı hattımızı aramanızı öneririz. Hızlı ve kaliteli destekler için şirketimizle iletişime geçerek, Kusursuz bir onarıma ek olarak sizleri bilgilendirelim ve ürünlerinizi daha temiz kullanmanızı sağlarız.

İletişim Bilgilerimiz – 0212 266 68 90 – 0216 469 34 35 – 0216 540 00 23

Bu değerli ve bizler tarafından uygun fiyatlara aktarılan uygulamalarımızdan faydalanmanız dileği ile, Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

 

 

 

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara