Buzdolabı Ustası İstanbul

Değerli ziyaretçimiz sizlere İstanbul ili geneli için çok deneyimli ve gerçekten işinin erbabı buzdolabı ustaları yönlendirebilir ve sorunlu buzdolabınızın sıkıntılarını yok ederiz. Buzdolabı Ustası İstanbul genelinde en olmadık zamanlarda Başımıza gelen arıza ve sorunlarla ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz. Özellikle yaz aylarında hava sıcaklığının 30 derece ve üzeri olduğunda, Sorunlar sahada büyük olabilmektedir. Kusurlar her türlü ortadan kaldırabilmektedir. Siz değerli kullanıcılarımız için en kısa sürede tamir ve onarım hizmetleri gerektiğinde bizlerle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Buzdolabı Ustası İstanbul

Teknik olarak sizler için istediğiniz saat veya gün içinde Buzdolabı Ustası İstanbul sizlere destekler sunacak personelleri adresinize ulaştıracaktır. Yapmanız gereken bizi 0216 540 0023 numaralı hizmet hattımızı aramak.

"<yoastmark

Hizmetlerimiz arasında buzdolabı tamiri, onarım hizmetleri, bakım destekleri, yedek parça ve yer değiştirme gibi kritik hizmetlerde bulunmaktadır. O nedenle asla kuşkuya kapılmayın. Sizlere en iyi teknik destek veren uzman arkadaşları göndereceğiz.

Buzdolabı Ustası Fiyatları

Genellikle buzdolabı tamir fiyatlarını sorgulayan tüketicilerimiz olabilir diye bu listeyi sizlerle paylaşıyorum.

  • Buzdolabı motor değişimi 890₺
  • Buzdolabı fan motoru değişimi 200₺
  • Buzdolabı müşir değişimi 199₺
  • Buzdolabı genel bakım hizmeti 179₺
  • Buzdolabı servis ücreti 50₺

Hizmet verilen ilçeler

Aslında firmamız İstanbul geneli için koşulsuz hizmet aktarmaktadır, Ama genede aklımıza gelen konumları paylaşayım. Ataşehir, Kartal, Maltepe, Beykoz, Pendik, Şile, Kadıköy, Sancaktepe, Sultanbeyli gibi bilgelerde de sizlere kuşkusuz en iyi Buzdolabı Ustası İstanbul desteklerini sunmaya devam edeceğiz.

Lütfen bizleri tavsiye edin bizler tavsiyeler sayesinde ayaktayız. Sizlere hizmet vermek için can atıyoruz. Her türlü arıza ve ya bakım yapabiliriz.

Himayemizdeki Markalar

Amana, Gaggenau, Miele, Arçelik, Beko, Regal, Vestel, Goldstar, Whirlpool, Maytag, Subzero, Gibi markaları sizlere göndereceğiz. Onun için alacağınız hizmetleri değerlendirmenizi bekliyoruz. Soru veya görüşlerinizi bize bildirin. Bizler bu belli markalara orijinal yedek parçalar ile kısa zamanda teknik destek gönderelim işimizi özenle yaparız aklınıza gelen yada gelmeyen tüm beyaz eşya markaları için kısa süreli destekler sunan işletmemiz sizlerin yanındadır.

Buzdolabı Ustası İletişim

Kısa zamanda sizlere gelmesini istediğiniz ustalara aşağıdaki numaralardan ulaşın:

0216 540 00 23 – 0216 469 34 35 – 0532 789 75 07

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara