Beykoz Teka Servisi

Tercih edilen kurumsal deneyimli yerinde servis imkanları ile sizlere Teka ürünlerinize. Beykoz Teka Servisi Ankastre hizmetler ve yedek parçalar konusunda da profesyonel bir destek alabileceğiniz stok yapısı oldukça geniş hemen hemen tüm yedek parçaları bünyesinde deposunda hazır bulundurmayı bilen .İletişim kabiliyeti oldukça yerinde Sektörel pazar da kendini geliştirmiş.

Beykoz Teka Servisi

Durmadan eğitimlerle oluşan sorunları. Yerinde hızlıca hal edebilmek için bilgi beceri ve kabiliyetimizi arttırma yolunda hızlıca emin adımlarla ilerlemek değil sizleri memnun edeceğiz. Teka ürünleri diğer marka ve yerli ürünler kalitesinin oldukça üstünde sağlamlık konusunda kat kat daha iyi durumdadır. Ne olursa olsun. ihtiyaçlarınız doğrultusunda her ürün ve her hizmeti Beykoz Teka Servisi zamanında sektörde. Lider olduğumuzu onurlu bir şekilde sizlere anlatmak bizi mutlu ediyor.

Beykoz Teka Servisi
Beykoz Teka Servisi

Teka Servis Beykoz

Kimi zaman bir daha uzun bazının arıza yapması kimi zaman da bir fırının iyi pişirmesi gibi şikayetlerle müşteriler bizlere başvurdu ve onlarca müşterimiz teşekkür için her gün. Çağrı merkezimizi aramaktan müşterilerimize bu teşekkür ses kayıtlarını atabilirim çünkü firmamızda bütün şeffaflığımızda müşterilerimizin yanındayız.

Kendimizi övmek için değil sizlerin tercih edeceğini firmanızda sizlere yardımcı olabilmek için yazıyorum. Teka Servis Beykoz İletişimimiz sizlere hızlı ulaşabilmek için oldukça güçlüdür kimseyi üzmeden mesai saatleri dışında ya sabahın köründe müşterileri rahatsız etmeden arızalanan ürünümüzde geleceğimiz saatleri önceden programlayarak değerli ürünlerinizi aynı gün içerisinde tamir hizmetleri sunuyoruz.

Usta öğreticilik belgeli kurumsal şirketlerde iyi konumlarda çalışmış Usta kadromuz oluşan arızalarını gerektiği durumlarda atölye almadan üzerinde sorunları gideriyor.

Beykoz Teka Servisi İletişim Bilgileri

beykoteka@beyazesyaklimaservis.com

0216 540 00 23 – 0532 789 75 07

Beykoz Teka Servisi

Beykoz Teka Telefon 0216 540 00 23

Şht. Bülent Kocabıyık Cd.Beykoz Teka Servisi 45-43 Gümüşsuyu Mahallesi 34820 Beykoz/İstanbul

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara