Beyaz Eşyaların Değerini Bilmek

Beyaz Eşyaların Değerini Bilmek Taşınırken ev aletlerimizi nasıl muhafaza etmeli nelere dikkat etmeliyiz sizlere anlatmak istiyorum, buzdolabı ve çamaşır makinesi hatta televizyon nasıl nakledilir sizlere anlatmak istiyorum, nakliyat şirketlerine kesinlikle ürünleri taşırken sarmasını ve çizmeden , merdivenlerde duvarlara çarpmadan indirmelerini , çizilmemesini rica etmenizi öneririz. evet sevgili dostlar yapmanız gerekenleri sizlere yazmak istiyorum.

Beyaz Eşyaların Değerini Bilmek, Uzun Kullanım

Bizim ev aletlerimiz kadar fedakar araçlarımız yok biliyorsunuz değil mi. Onların bakımlarını zamanında yaptırmak kullanırken özenerek kullanmak ve taşınırken yada nakliyatçılara ihtiyacınız olduğu zamanlarda sorun çıkarmadan yerlerini değiştirmek gerek.

Çamaşır Makinesi değerini bilmek ; Taşırken Dikkat edilmesi gerekenler !

Çamaşır Makinesinde özel bir aparat var kazanı sabitlemeye yarayan onu kesinlikle kullanmak gerek en önemlisi kazan amortisörü nü iyi sabitlemek gerek.  yoksa yayları zarar görür ve sıkıntı çıkarabilir o açıdan o sorunları yaşamamak için problemli durumda olmaması için sabitleme aparatı şart.

Buzdolabı Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; Neler yapmak Nasıl Taşımak Gerek !

Buzdolabı taşımak zaten başlı başına bir mesele. Beyaz Eşyaların Değerini Bilin Buzdolabı taşırken dik konumda taşımak şart ve en önemlisi buzdolabını nakliye aracında çok sarsmadan nakliyesini gerçekleştirmek çok önemli. Taşıdıktan sonra fişini takmadan 3 saat kadar fişini takmamak gerekmekte, eğer fişini takarsak ciddi problemler olabilir peki nedir bu problemler detaylıca açıklayayım sizlere ;

Motordaki yağ kılcal borulara basabilir ve sizin buzdolabınızın sisteminizi tıkamasına neden olur. Buda çok ciddi tamir bedellerine neden olabilir onun için 3 saat fişini takmadan dolabınızın yağı motorda dibe çökmesini beklemek faydalı olacaktır.

Buzdolabınızın içinde su varsa bu motorun oradaki karta su kaçmaması gerekmekte. Yoksa sorunlar çıkmaya elektronik kartta sorun çıkaran sorunlar doğurmaya başlayacak sizden ricam dikkatli olmak yoksa tamir ihtiyaçları doğurabilir.

Bulaşık Makinesi Taşınırken yapılması gerekenler ve Alınması gereken önlemler !

Sevgili okurlarım kesinlikle bulaşık makinesindeki suyu tamamen boşaltmış olduğunuzdan emin olun. Bulaşık makinesini yerinden çıkardıktan sonra arkaya doğru yatırarak suyu tamamen boşaltana kadar bekleyin. Taşıma esnasında bulaşık makinenizin kapağını sabitlemek ve çizilmesini önlemek için streç filmle etrafını sarmak ve darbelerden korumak gerek.

Sizlere bu yazımda ev değiştiren kullanıcılar neler yapması gerek onlarla ilgili detayları paylaştık umarım yazımızı beğenirsiniz. Beyaz Eşyaların Değerini Bilmek Bu arada artık web sayfamızda sizlere bilgilendirici yazılar ve detaylara yer vereceğiz yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz ilginize minnettarız.

Lcd Televizyonları Taşırken Neler Yapmalı , Nasıl Taşınır ?

Televizyonlar çok hassastır özellikle led tv’ler taşırken çok dikkat etmek gerek. Televizyonu arkası yukarıda kalacak şekilde düz bir zemine ekranın altta kalacak şekilde koymalı , ama altına battaniye gibi yumuşak birşeyler koymak gerek eğer ekran üstte olursa kesinlikle ekran çatlar ve ciddi tamirci masrafları çıkarabilir. Bakım hizmetleri ve genel kontroller için beyaz eşya servisi çağırabilir bizlerden destek ve öneriler alabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara