Beyaz eşya ustası ne kadar maaş alır

Beyaz eşya ustası ne kadar maaş alır

Beyaz eşya ustası ne kadar maaş alır, Bu soru genellikle bu mesleğe ilgi duyan arkadaşlardan bize gelmektedir. Öncelikle maaş belirleme ve oranların dağılımı bu sektördeki deneyim ve iş bilgisi ile alakalıdır. 8ila 10 yıl arasında ustalık yapan ve deneyimleri buzdolabı. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi dahil ev aletlerinin tümünü tamir edebiliyorsa 3700,00₺ ila 4700,00₺ arasında net maaş eline geçmektedir.

Beyaz eşya ustası ne kadar maaş alır

Bu sektörde gerçekten kalifiye ve işinin ehil çalışanları bulmak zor.BU yazımızı sektörde kendini yetiştirmek isteyen arkadaşlara gelecekte yön bulmaları adına hazırlıyoruz. Bu meslek gerçekten ölmez bitmez bir meslek, Geleceğinizi garantiye almak isterseniz kesinlikle bu işi iyice kavrayıp seçkin bir markada çalışmaya başlamalısın, Markaya göre kazançlar artmaktadır. Bir miele markası için teknik servis elemanı iseniz arçelik çalışanından %45 daha fazla para elinize geçecektir.

Maaşlı yada Taşeron

Son zamanlarda daha performans yakalamak isteyen iş verenler bu taşeron durumlarına daha sıcak bakmaktadır. Bu sektörde mesai kavramı biraz daha fazla, Müşteriler akşam 21:00 den sonrada teknik personel isteyebiliyor. O nedenle eğer çok daha fazla para kazanmak isterseniz Bir tane kapalı kasa doblo, fiorino tarzı bir araba alabilir taşeron olarak piyasaya hakim olabilirsiniz. Beyaz eşya ustası ne kadar maaş alır bunu siz belirlersiniz. Eğer iyi bir kazanç isterseniz sektörde tamiri konusunda marka ayırt etmeden tüm ürünler için kusursuz hizmetleri aktarmanız gerekmektedir. Müşterilerinize güler yüzlü davranmanız, Sizi sabit tamircisi gibi gören yüzlerce müşteriniz olmalı, Kısaca güvenilir, Güler yüzlü ve dürüst olmalısınız.

Bu sektör bitmez

Yüz yıllar boyunca devam eden teknik destek ve servis hizmetleri bitmez geleceğinizi garantiye almak isterseniz tavsiye edeceğimiz işler arasında yer alır. Beyaz eşya servisi olarak firmamızın usta öğreticisi Nihat Kuru ile bu sektöre dair merak ettiklerinizi tartışabilirsiniz, öğrenmek istediğiniz konuları sorabilirsiniz.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara