Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır

Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır? Değerli ziyaretçiler,Beyaz eşya tamiri aslında iki farklı ana tema ile sizlere anlatabiliriz.

Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır?

  1. yedek parça değişimi yaparak beyaz eşya tamiri. Burada doğru yedek parçayı arıza yapan yada ürünlerimizde aksaklıklar meydana getiren orijinal yedek malzemeyi bulmanız gerekir, Sonrasında bu arızalı yedek parçanın tedarik edilmesi gerekir. Birinci aşamanın devamındadır bu yedek parça ürünleri ev aletlerimize dikkatlice takmanız gerekmektedir. Eğer değiştireceğiniz bir ana kart ise kesinlikle neden arıza yaptığını anlamanız gerekir aksi taktirde o ana kartı yakan yada zarar veren parça aynı sorun çıkararak ana kartı tekrar yakabilir.
  2. tamir çeşidinde yedek parça değiştirmeden tamir yöntemidir. Genellikle bu seçenek tercih edilir ama çok fazla kısıtlı bir yöntemdir. Bu durumda sizlere ciddi zarar veren sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır
Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır

Parça değiştirmeden yapabileceğimiz arızalar.

.Kablo yanıkları genellikle güç kablosu voltaj dengesizliği gibi durumlarda güç kablosu ( fişi )yanar. Bunu onararak yada yenisi ile değiştirerek sorunları ortadan kaldırırız
. Çamaşır makinesi kazanın motorla arasındaki kayısının atmasında, eli tornavida tutan kişilerin yapabileceği arıza örneklerindendir.

-sizlere tavsiyemiz bu riskli işleri ustalara yani firmamıza bırakmanız mantıklı olur, sonuçları daha ağır olan durumlarla karşılaşmamak için bizleri tercih edin beyaz eşya servisi istediğiniz zaman sizlere 0216 469 34 35 den yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara