Ataşehir Winterhalter Servisi

Ataşehir Winterhalter Servisi Ataşehir Winterhalter, açıldığı seneden bu yana endüstriyel mutfak ürünleri sektöründe hizmet veren bir firmadır. Asia Teknik olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı Ataşehir Winterhalter servisi sunmaktayız. 7/24 kesintisiz, hızlı hizmetimiz ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla, sektörünün aranan firmaları içinde yer almaktayız.

0532 321 56 77 – 0216 939 70 52

Ataşehir Winterhalter Servisi

Uzman Personel ile onarım Hizmeti Endüstriyel mutfak ürünleri hizmetimiz dâhilinde; fırınlar, soğutucular, pişiriciler ve bulaşık makineleri benzer biçimde ekipmanların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Ancak endüstriyel mutfak ürünleri tamir ve bakımının uzmanlık isteyen bir iş bulunduğunu bilerek hareket ederiz. Bunun için çalışma arkadaşlarımızı eğitimli ve tecrübeli kişiler arasından seçer, ustalaşmış Ataşehir Winterhalter servisi sunarız.

Mutfak ürünleri her ne kadar dayanıklı malzemelerden üretilmiş olsalar da, her elektronik ürün benzer biçimde arıza çıkarabilirler. Bu şekilde durumlarda yapmanız ihtiyaç duyulan işinde uzman bir servis ile çalışmaktır. Aksi durumda, endüstriyel mutfak servisi ile ilgili deneyimi olmayan kişilerce yapılan bakım ve onarım işlemleri, geri dönülmez hasarlara neden olabilir.

Ataşehir Winterhalter Servisi

Bakımı yapılmayan ve arızasına süreında müdahale edilmeyen mutfak ürünleri, işletmelerde hem vakit hem de maddi kayba niçin olurlar. Zarara uğramamak ve işlerinizin aksamaması için Asia Teknik Ataşehir Winterhalter servisi için irtibata geçebilirsiniz. Uzman personelimiz, bulunmuş olduğunuz bölgeye gore aynı gün içerisinde yanınızda olacak ve kaliteli bir endüstriyel mutfak servisi sağlayacaktır.

Yedek Parça Garantisi Ataşehir Winterhalter servisi sunan firmamız için en önemli unsur, müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle her geçen gün kendisini geliştirmekte ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. 2003 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile sektöründe tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Asia Teknik her türlü endüstriyel mutfak ürünü arızası için 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, teknik ekibimizi arayarak arızanız konusunda bilgilendirmek ve randevu almaktır. Ekibimiz, bulunmuş olduğunuz bölgeye göre aynı gün içinde hizmet vermek için hareket edecektir.

Asia Teknik olarak Ataşehir Winterhalter servisi dâhilinde aynı zamanda garantili yedek parça hizmeti sunmaktayız. Arızalanan parçanın garantisi bitmiş olsa bile 1 yıl garantili olarak değişimini yaparız. Değişimi gerçekleştirilen garantili yedek parçanın 1 yıl içinde arızalanması durumunda, ücretsiz olarak yenisiyle değişimi gerçekleştirilir.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara