Ataşehir Siemens Servisi

Ataşehir Siemens Servisi olarak sizlere en iyi şekilde bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Yaklaşık 18 senedir bu sektörün içindeyiz ve neye ne zaman nasıl müdahale etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Siemens bildiğiniz üzere dünya çapında tanınmış bir markadır ve pek çok evinin beyaz eşyalarını bu markadan düzmektedir. Bizler de Siemens satış mağazalarından almış olduğunuz beyaz eşyaların düzenli olarak bakımını ve ihtiyaç duyduğunuz zaman tamirini yapıyoruz.

Ataşehir Siemens Servisi

Bizler hiçbir şekilde Siemens beyaz eşyaların satışını, nakliyesini ya da montajını yapmıyoruz. Ataşehir Siemens Servisi Sadece bakım ve tamir işi ile ilgileniyoruz. Bu hizmeti verirken televizyon ve klima arızaları ile ilgilenmiyoruz. Hizmet verdiğimiz beyaz eşyalar kategorileri şu şekilde sıralanabilir;

Siemens Servis Ataşehir

Ataşehirde Siemens Buzdolabı Onarımı
Ataşehir için Bulaşık makinası Tamir Hizmeti
Ataşehir Siemens Çamaşır makinası Servisi
Ankastre Ürünlerinde Siemens Tamir Desteği
Siemens Ocak Servisi
Siemens Fırın Tamir Desteği

Ataşehir Siemens

Görüldüğü üzere 7 kategori alanında servis hizmeti veriyoruz. Sizleri bu konuda memnun edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm tamir hizmetlerini aynı sorun tekrar etmeyecek şekilde veriyoruz.

Ataşehir Siemens Servisi
Ataşehir Siemens Servisi

Tecrübeli Elemanlar ile Yol Alıyoruz Ataşehir Siemens Servisi olarak firmamızda işinin ehli, işini severek yapan ve tecrübeli elemanlar barındırıyoruz. Elemanlarımız yukarıda saymış olduğumuz eşyalar alanında uzman ve böylece usta elleri ile gereken hizmeti vererek problemin ortadan kalkmasını sağlıyorlar.

Siemens Ataşehir

Deneyim bizim için çok önemli çünkü beyaz eşyalarda oluşabilecek en ufak bir arıza tüm hayatınızın akışını durdurmaya yeter de artar bile.
Elemanlarımız evinize geldiğinde öncelikle sıkıntı veren arızanın kontrolünü tespit ediyorlar. Buna göre araçtan gereken materyalleri alarak ortaya çıkan tamiri çözüme kavuşturuyorlar. Sizleri de hayal kırıklığına uğratmıyoruz ve servis elemanlarımızdan bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Diyelim ki bir problem yaşadınız, bu durumda sizlere yeni bir eleman göndererek tamir işinin halledilmesini sağlıyoruz.

Ataşehir Siemens Buzdolabı Tamir Servis

15 Gün Garanti Kapsamı Ataşehir Siemens olarak sizlere kaliteli ve başarılı bir bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Elemanlarımızdan memnun kalacağınızı düşünüyoruz fakat eğer tamiri yapılan eşyanız tekrar aynı yerden bozulduysa ve sorun teknik servis elemanlarımızdan kaynaklıysa bu durumda ücretsiz olarak yeni bir tamirci personelimizi göndererek hatanın kısa süre içerisinde çözülmesini sağlıyoruz.

Elbette bu gönderimi garanti süreniz devam ediyorsa yapıyorlar. Her bir beyaz eşyanın garanti süresi değişiyor, bunu Siemens satış mağazası ile görüşmenizde fayda var. Siemens Servisi Bizlerin vermiş olduğu bakım ve onarım garanti süresi 15 gündür. 15 günlük süre boyunca ücretsiz olarak gereken bakım ve tamiri halledebilirsiniz.

Siemens Ataşehir Servis

Belirli Periyotlarda Bakım İşlemi Beyaz eşyalar tamamen elektronik eşya olduğu için bakımları da oldukça önemli. Bir eşyaya bakım yaptırmak hem var olan arızanın tespitini kolaylaştırır hem de oluşabilecek arızaların da önüne geçilmiş olur. Beyaz eşyalarınızın bakımını her 6 ayda bir yaptırmanız gerekmektedir. Siemens Servis Ataşehir Böylece daha büyük sıkıntıların da önüne geçmiş olursunuz.

Ataşehir Siemens Beyaz Eşya Servisi

Almış olduğunuz bir Siemens beyaz eşyanın garanti süresi devam ediyorsa bakım ve tamir işlerini ücretsiz olarak yapıyoruz. Garanti süreniz bittiyse belli bir miktar ücret almak durumunda kalıyoruz. Firmamızı arayarak ya da internet sitemizi gezerek fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Ataşehir Siemens Servisi ile çalışacağınız için çok şanslısınız.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara