Sultanbeyli Siemens Servisi

Sultanbeyli Siemens Servisi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Bozulan beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını düzenli olarak yapıyoruz. Firmamız kapsamına buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak ve ankastre ürünler giriyor. Bu tür eşyalarınız bozulduğu zaman ya da bakımını yaptırmak istediğiniz zaman firmamıza başvurabilirsiniz. Siemens mağazalarından aldığınız bir beyaz eşyanın bakımını yetkili servis firmamıza yaptırabilirsiniz.

Sultanbeyli Siemens Servisi

Bizler yalnızca klima ve televizyon tamirini yapmıyoruz. Sultanbeyli Siemens Servisi Bunun dışında aklınıza gelebilecek her türlü eşyanın bakım ve onarımını yapıyoruz. Bu hizmeti verirken tecrübeli elemanlar ile çalışıyoruz. Firmamızda çalışan elemanların birçoğu uzun yıllardır bu sektör içinde çalışıyor ve bu nedenle nerede nasıl müdahale etmeleri gerektiğini çok iyi biliyorlar.

Sultanbeyli Siemens
Sultanbeyli Siemens

Siemens Servis Sultanbeyli

7/24 Hizmet Firmamızda Mevcut Siemens Servis Sultanbeyli olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Biz işimizi önemseyen bir firmayız ve bu nedenle bize ihtiyaç duyduğunuz zaman sizlere gelerek her türlü arızayı hallediyoruz. İsterseniz gece yarısı arayın, isterseniz sabah saati arayın bizler hiç bıkıp usanmadan yanınıza geliyoruz. Makinanızda çıkan problemi aynı gün gelip tamir ediyoruz, eğer düzelmeyecek bir durumsa sizi Siemens satış bayisine yönlendiriyoruz ve bu durumda garanti süresi devam ediyorsa size makinanın yenisini veriyorlar.

Yetkili servis elemanlarımız eşyanızla oluşan problemi tespit ederek gereken her şeyi yapıyorlar. Tamir süresi beyaz eşyaların bozulan aksamına göre farklılık gösteriyor. Bazıları yarım saat sürüyorken bazıları 2 saat sürebiliyor. Yine de elimizden geldiği kadar hızlı hareket ediyoruz ve size vakit kaybettirmiyor uz. Teknik destek alacak spekülatif destekleri sizin için sunmak üzere çalışacağız. Elimizden gelenin en falasını verecek istediğiniz en kısa sürede Sultanbeyli için tamir, onarım hizmeti, tamir desteği, servis için en kısa süreli en kısa zamanda oradayız hemde yanı başınızdayız.

Sultanbeyli Siemens Servisi
Sultanbeyli Siemens Servisi

Sultanbeyli Siemens

Uzun Süreli Kullanım Sağlayın Sultanbeyli Siemens olarak tamirini yaptığımız beyaz eşyalar uzun zaman bozulmuyor. Birçok firma para kazanmak için eşyaları olması gibi tamir ettirmiyor. Oysa bizler sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz bu nedenle işimizi olması gerektiği gibi yapıyoruz ve tamirini yaptığımız eşyayı uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Böylece sizleri bir daha tamir işleriyle uğraştırmak durumunda kalmıyoruz. Evde bir eşyanın bozulması evin tüm düzenini bozabiliyor. Özellikle beyaz eşyalar bozuluyorsa pek çok işiniz yarım kalabiliyor. Bulaşık makinası, çamaşır makinası ve ocak gibi eşyaların bozulması gerçekten çok can sıkıcı olabiliyor. Bizler de aynı gün evinize gelerek yapılması gerekeni yapıyoruz. Sadece tamir değil, düzenli olarak makinalarınızın bakımını yaparak oluşabilecek arızaların önüne geçiyoruz. Böylece makinanızdaki aksamları tek tek kontrol ederek bozulma riskini yarı yarıya indiriyoruz.

Sultanbeyli Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens markalı bulaşık makinelerinin en büyük arıza ve sıkıntılarından bir tanesi temiz yıkama problemleridir. Sultanbeyli Siemens Servisi Bu problemleri birkaç aşama ile evinizde ortadan kaldırıp biliyoruz sizleri istediğiniz saatte ziyaret ederek evinizde bulaşık makinenizin problemlerini gidermek için çok deneyimli ve iş bilgisi epey bir yüksek ustayla bu sorunları ortadan kaldıracağız. İsteğinizi tam anlamıyla yerine getirmek ve Problemleri ortadan kaldırmak için. Siemens bulaşık makinesi servisi ihtiyacınızı Sultanbeyli İlçesi genelinde ortadan kaldıracak ve tüm mahallelerin isteğini tek bir telefonla yönlendireceğiz. Sizlere destek sunmak ve bu ürünlerin tam anlamı ile doğru düzgün tamir eden bir şirket olarak sizlerin karşısına geçmek bizleri mutlu etmekte. Lütfen diğer Siemens servislerle bizi kıyaslamayın firmamız özel Siemens Servisi olarak Türkiye’nin en önde gelen Servis şirketlerinden servis Asya’nın alt kuruluşudur

Sultanbeyli Siemens Servis
Sultanbeyli Siemens Servis

Sultanbeyli Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makinesi kullanıcılarına yardımcı olmak ve ürünlerini uygun fiyatlara Sultanbeyli ilçesinde İstanbul’da Aslında genel olarak. Anadolu Yakasında bütün bölgelerde çözen ve bu sıkıntıları bir daha yaşamamanız için gerekli kontrolleri ve firmamızın iş bilgisi ile ustalarımızın yedek parçaları ölçüm sayesinde tam anlamıyla yerinde çözümlenmektedir. Sultanbeyli Siemens Servis İstediğiniz zaman firmamızla iletişim kurarak çamaşır makinelerindeki problemlerin giderilmesi için teknik servis talep edebilirsiniz. Siemens ürünleri için Sultanbeyli İlçesi genelinde tamir desteği sunan firmamızla uygun fiyatlı onarım hizmetleri olabilirsiniz. Siemens markalı Çamaşır makinesini Sultanbeyli tüm mahallelerinde oturan ve Ürünleri kullanan tüketicilere tamir etmek üzere kayıt altına alıyoruz.

Sultanbeyli Siemens Buzdolabı Servis

Buzdolabı modellerinin tamamına. Sultanbeyli ilçesi için etkili ve garantili teknik destekleri sizinle bir tutarak istediğiniz arızanın giderilmesi konusunda, Sultanbeyli Siemens Servisi ile en kısa süreli onarım hizmetleri ile Sultanbeyli ilçesi için en etkili onarım hizmeti verecek ve sizlere desteğimizle verdiğimiz. Buzdolabı gerçek ihtiyacı olan teknik desteğe mahkum olan bir ev aletidir çünkü eli tornavida tutan birisi bir mikrodalga fırını açıp bir şeyler yapmaya çalışabilir ya da çamaşır makinesinin herhangi bir parçasına müdahale etmek isteyen meraklılar olabilir. Ama buzdolabı tamamı ile işi, Mühendislik boyutuna taşımış iş bilgisi tamamı ile çok yüksek olan personellerin müdahale etmesi gereken bir ev aletidir özellikle içerisinde bulunan yanıcı gazlar beyaz soğutma ile alakalı boruların kırılması gibi bir durumlar ürünün ciddiyim masraf açmasına neden olur. Siemens Servisi Bu nedenle Eğer merakınız varsa başka bir şey de merakını gidermeye çalışın bir. Buzdolabını tamir edecek gidecek kişi ancak buzdolabında yeterince deneyim kazanmış Ustalardır Bunun dışında. Eğer buzdolabından anlamayan birisi varsa kesinlikle Buzdolabını özel etmeyin özellikle Siemens buzdolabı Sultanbeyli’nde hizmet veren şirketimizin destek verdiği önemli buzdolapların dandır. Beyaz eşya servisi için en iyi ve kusursuz desteğimizle sizlerin yanın da olacağız.

HizmetlerimiAçıklamaFiyatlar
Siemens Sultanbeyli'de tüm ürünlerin genel bakımına anlamak adına hizmetlerBu bölgedeki ürünlerin genel problemlerini algılama kadına vermiş olduğumuz hizmet bu hizmet de eğer tamir edilirse Bu servis bedeli fiyatın içerisine yansıtılmaz50,00₺
Sultanbeyli ilçesinde Siemens bulaşık makinesi su tahliye motoru değişim hizmetiBu hizmetimizde revizyon motor kullanılmaktadır motor takıldıktan sonra eski arızalı motor firmamız tarafından teslimi alınıp revizyon edildikten sonra sizin bulaşık makinenizi montajı yapılır285,00₺
Sultanbeyli İlçesi için Siemens buzdolabının kompresör yani ana soğutma motorunun değişim hizmetiBu hizmetimizde orijinal sıfır motor takılarak ürünlerinizin yeteri miktarda gazını doldurup çalışır vaziyette getirdiğimiz hizmettir bu hizmetin içerisine bir de servis ücreti beklemiyoruz880,00₺
Çamaşır makinesi su boşaltma motoru yani pompa motoru değişim hizmetiBu hizmette kullanılan su boşaltma motoru Yenisi ile değiştirilerek bir sene garantisi verilip çalışır vaziyette getirilme durumudur genellikle su boşaltma veya sıkmaya geçme sorunlarında ortaya çıkan arıza çeşididir220,00₺

Siemens Sultanbeyli

Garanti Süresi Kapsamı Sultanbeyli Siemens Servisi olarak sizlere tamir hizmetleri verdiğimiz zaman 15 gün garanti hizmeti veriyoruz. 15 günlük süre boyunca firmamızdan kaynaklı yeni bir sorun ile karşılaştığınız zaman firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Bu durumda sorunun firmamız çalışanlarından olup olmadığını teşhis ederek sorun bizden kaynaklıysa ücretsiz olarak tamir yapıyoruz. Fakat sorun sizden kaynaklıysa bu durumda ücretli olarak tamir yapmamız gerekiyor.

Sultanbeyli Siemens Servisi işletmemize gelen sorular.

Evet değerli tüketiciler Kullanmış olduğumuz yedek parçalarının tamamı. Siemens tarafından tedarik edilen orijinal yedek parçalardır ve zaten kullanacağımız parçalara Birsen'e işletmemiz Garanti sunar. Bir daha ki aynı parça sorunlarında herhangi bir şekilde sizlerden ücret taleb etmeyiz.
Değerli kullanıcılarımız Sultanbeyli olarak tam. 12 ay Garanti sunuyoruz hem işçilikte hem yedek parça da. Vermiş olduğunuz garantili hizmette Herhangi bir problem olduğunda bir yıl içerisinde aynı sorunla tekrar baş başa kalırsanız tamamıyla ücretsiz tamir edilir.
Gönül rahatlığıyla ürünlerinizi bize teslim edebilirsiniz zaten %99 ürünlerinizi evinizde tamir ediyoruz Çok ciddi arızalar da örneğin Kazan rulman gibi biraz daha güç gerektiren ve evinizde Sizi rahatsız edecek işlemleri atölye alıyoruz bize şöyle güvenebilirsiniz. Sultanbeyli adresimizde bulunan atölyemize uğrayarak bir kahve içerek bizi tanıyabilirsiniz.
Değerli tüketicilerimiz Biz markanın vermiş olduğu yetkili değil sizden almış olduğumuz yetkili hizmetler sunuyoruz. Ürünlerinizi tamir etmeden önce nasıl bir firma olduğumuzu kısaca sizlere anlatıyoruz yetkili servisten farkımız Biz de onarım fiyatları. Siemens kendi servisine göre daha ekonomik durumdadır işveren maliyetlerini kısarak özellikle gerek parçalar konusunda alternatif ürettiğimiz için fiyatları oldukça uygundur.En önemli alternatiflerimiz den bir tanesi de yetkili servisler gibi hemen yedek parçayı değiştirme yoluna gitmiyoruz bu zaten bizim için önemli bir maliyet demek bu maliyeti de size yansıtıyoruz demektir. Yetkili servisler direkt değişim yenisini takma peşinde ama firmamız özel servisi olduğu için örneği yıkama motorunun tamiratını yaparak ya da elektronik Kartın üzerindeki entegreleri tahmin ederek. İşi biraz daha düşük maliyetlerle tutuyoruz Bu da size yansıyor. Örneğin bir çamaşır makinesinin elektronik kartını 800 TL'ye değiştiren yetkili servis müşteriye yansıtmış olduğu bu bedeli Biz yansıtmıyoruz. Genellikle bu elektronik kartı genel olarak tamiratını yaparak sadece 250 ya da 300 lira gibi bir bütçelere onlara biliyoruz.
Sultanbeyli Siemens Servisi Onarım Merkezi

Eğer Siemens markalarından aldığınız bir eşyanın garanti süresi devam ediyorsa tamir ve bakım işini ücretsiz olarak yapıyoruz. Eğer eşyanızın garanti süresi bittiyse sizden belli bir ücret alarak tamirini yapıyoruz. Firmamızdan yardım almak için ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz veya internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Siemens Sultanbeyli Servis Merkezi

Servis merkezimiz ihtiyacınız olan Sultanbeyli Siemens tamir desteğini sunmak için kusursuz çalışmaları. Sultanbeyli adresindeki bütün mahallelerde oturan tüketicilerimize sunuyor. Sultanbeyli tamamı için donanımlı ve güçlü ekiplerle İsteğinizi karşılayabiliriz. Sizler Teknik olarak deneyimli ve kusursuzluğu ön planda tutan uzmanlarımızla çalışmak ve etkileyici çalışmalarımızla ürünlerinize. Ömür katmak Bu ürünlerin daha sağlam kullanılabilmesi adına önemli adımı birlikte yazalım. Sizlerde destek alacağınız servisi Tanımak istemez misiniz ofisimize gelerek işletmemiz ile ilgili çalışmalarımızı ve personellerimizin hassasiyetini görmek. Bu bağlamda dizlerden tam donanımlı destek almadan önce gücümüzü ve yaptığımız işlere şahit olun. Sultanbeyli Siemens Servisi için yatırımlarımız ve müşterilerimize hizmetlerimiz katlanarak devam edecek.

Sultanbeyli Sıemens, Abdurrahmangazi, Fatih Blv. no 87, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

Hemen Tıkla Ara