Empero Servisi

Empero Servisi

Empero Servisi , tam otomatik endüstriyel kurutma makineleri, çamaşır yıkama makineleri, ütüleme makineleri ve katlama makineleri üreten, sektörünün en bilinen kuruluşlarından birisidir. Empero servisi hizmeti veren bir firma olarak Servis Asia, profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır.

Empero Servisi

Profesyonel Endüstriyel Mutfak Servisi Empero servisi hizmeti sunan Servis Asia, endüstriyel mutfak servisi hizmetini, profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Endüstriyel mutfak servisi konusunda sektörünün bilen ve tecrübeli firması olmanın sorumluluğu ile her geçen gün kendisini yenilemekte ve çok daha iyi hizmet vermek adına çalışmaktadır.

Endüstriyel mutfak servisi, işinin ehli firmalar ve ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gereken, önemli bir iştir. Çünkü tamiri ve bakımı meydana getirilen makineler, işletmeler için yaşamsal önem taşıyan ürünleridir. Bu makinelerin çalışmamaları ya da arızalanmalar durumunda, en kısa süre içinde onarım edilmeleri gerekmektedir. Aksi bir durumda onarım edilmeyen endüstriyel mutfak ürünleri, işletmelerin hem zaman bununla beraber maddi kayıp yaşamalarına neden olabilir.

Empero Servisi

Servis Asia, bilinen bir endüstriyel mutfak servisi olarak, makinelerin sorunları konusunda deneyimli firmadır. Bu sayede arıza kaydının alınmasının arkasından, uzman ekipler en kısa sürede harekete geçer ve makinenin tamirini gerçekleştirir. Öncelikle arızanın niçin kaynaklandığı tespit edilir ve peşinden eğer gerekliyse yedek parça değişimi gerçekleştirilir. Burada firmamız için esas olan müşteri memnuniyetidir. Bunun için arızaları en doğru şekilde tespit eder ve gene en nitelikli şekilde tamirini gerçekleştiririz.

Empero Teknik Servisi

Garantili araç-gereç Hizmeti Empero servisi konusunda deneyimli firmamız, ürünlerin donanımlarını iyi tanır ve karşılaşılan problemi en doğru şekilde tespit eder. Arkasından nitelikli bir şekilde tamirini gerçekleştirir ve işletmelerin makineleri en kısa süre içerisinde yine kullanmalarını sağlar. Sadece değişimi yapılan parçaların güvence süresi dolmuş olabilir. Bu durumda firmamız müşterileri için uygun fiyat güvencesi ile beraber, 1 yıl garantili malzeme ve işçilik hizmeti sunmaktadır. Gene 1 yıl içinde değişimi meydana getirilen parçaların herhangi birisinde bir arıza çıkarsa, bu parçaların orijinal ile değişimi firmamız tarafından en kısa süre içinde gerçekleştirilir.

Empero Servisleri

Empero; ürünlerini beş kıtada birden pazarlayan, otellere, çamaşırhanelere ve soğutma sektörüne ekipman sağlayan bir firmadır. Servis Asia, sektörünün aranan ve tecrübeli endüstriyel mutfak servisi olarak, Empero marka mutfak ürünleri için servis sunmaktadır.

Empero mutfak cihazları arasında pişirme ürünleri, fırınlar, bulaşık makineleri ve global soğutma makineleri yer alır. çoğu zaman dayanıklı metal malzemelerden yapım edilen bu ürünlerin her türlü bakım ve tamir ihtiyaçları için firmamız ile irtibata geçebilir, kaliteli Empero servisi alabilirsiniz.

Uzman Kadro ile tamir ve Bakım Hizmeti
Endüstriyel mutfak ürünleri; fazlaca dayanıklı malzemelerden üretilen, kolay temizlenen, kullanışlı ürünlerdir. Sadece kafi bakımın yapılmaması ya da daha birçok farklı sebepten dolayı arıza çıkarabilirler. Böyle durumlarda arızalı mutfak ürünlerine acilen müdahale edilmelidir. Çünkü bu ürünler, işletmeler için yaşamsal önem taşır. Tamirleri ne kadar gecikirse, işletmelerin maddi kaybı da o kadar çok olacaktır.

Mutfak ürünlerinin tamiri ve bakımı herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Uzman ve işinde tecrübeli endüstriyel mutfak servisi tarafından yapılmalıdır. Aksi durumlarda işinin ehli olmayan kişilerce meydana getirilen işlemler, bu ürünlerde geri dönülmez hasarlara niçin olabilir. Siz de endüstriyel mutfak ürünlerinizin arıza yapması durumunda, işinde uzman ve sektöründe edindiği tecrübe ile hizmet veren Servis Asia ile irtibata geçebilir, kaliteli ve emin bir hizmet alabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet ve Yedek Parça Garantisi
Empero Endüstriyel mutfak ürünlerinin arızalanmaları durumunda, hızlı müdahale edilmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda süresında giderilmeyen arızalar, işletmeler için hem zaman bununla birlikte maddi kayba neden olabilir. Servis Asia olarak, işletmelerin arıza bildirimlerinin arkasından en kısa sürede harekete geçer ve kaliteli bir Empero servisi sunar.

Tüm bu tarz şeylerin yanından, mutfak ürünlerinin arızaları esnasında parça değişimi yapılması gerekebiliyor. Bu şekilde durumlarda firmamız üründeki arızalı parçayı tespit eder ve değişimin gerçekleşmesini sağlar. Gene değişimi yapılacak yedek parçanın garanti süresi dolmuş olabilir. Anca firmamız, satın alan memnuniyetini göz önünde bulundurarak 1 yıl garantili olarak yedek parça hizmeti sunar. Değişimin arkasından yedek parçada 1 yıl içerisinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz değişiklik gerçekleştirilir. Empero Teknik Servis için acil tamir desteği alabilirsiniz.

Hemen Tıkla Ara