Anasayfa

Buzdolabı Tamir ve Bakım Servisi

Buzdolabı ürünlerinizde yaşadığınız onarılması gereken hizmetleri zamanında teknik olarak çözecek gerekli olduğunda yıllık bakım yapacağız.

Klima Tamir ve Bakım Servisi

Klima ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunları zamanında teknik olarak çözeceğiz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir klima bakım ve onarım konusunda destek alabilirsiniz.

Ankastre Tamir ve Bakım Servisi

Ocak tamiri, fırın tamiri ve ankastre setlerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çözmekteyiz. Markası ne olursa olsun, teknik problemleri yerinde çözüyoruz. Yerinde ve orijinal parçalarla.

Hızlı ve kusursuz beyaz eşya servisi desteği için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kaliteli hizmetlerin merkezi durumundayız. Uzmanlarımız ihtiyacınız olan beyaz eşya servisi hizmetini tam zamanında sizlere sunmaktadır. Tamir bakım ve onarım için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında onarım ve servis desteği alabileceğiniz kaliteli bir şirketiz..

Kurutma Makinemden Koku Geliyor Nedeni Nedir?

Buzdolabı motor yenilme, yıllık bakım, soğutma sorunları olan eşyalarınızda teknik servisler.

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizde kusursuz destekler yerinde tamir hizmetleri dahil teknik servis hizmetleri

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi,
Kurutma makinesi, Ankastre Ürünleri Onarım ve Bakım Merkezi.

Servis Asia

Şirketimiz hizmet ve kalite anlayışı ile Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Beyaz Eşya Servisi ve klima gibi ürünler beyaz eşya olarak kabul edilirler. Bu eşyalarda ani olarak yaşanan arızlar da oldukça can sıkar. Firmamız, yaşanan bu arıza konularında sizlere en iyi hizmeti sunarak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için yardımcı olur. Dilerseniz tüm bu ürünlerde periyodik bakım hizmetlerimizden faydalanabilir, evinizin bu ihtiyaç ürünlerinin ömrünü uzatabilirsiniz.

Beyaz Eşya Ankastre, Klima ve Kombi Servisi

Firmamız Servis Asia Sizlere Beyaz Eşya Klima, Kombi ve Ankastre Teknik Servis hizmetleri sunmak için etkileyici ve garantili destekleri sunar. Hizmet verdiğimiz markalar, Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo, Gaggenau, Amana, General Electric, Westinghouse, Teka, Miele, Franke, Goldstar, Regal, Vestel, Whirlpool Aklınıza gelen tüm markalar için bizlere İletişim Bilgilerimizden Ulaşınız.

beyaz eşya servisi
beyaz eşya servisi

 

Buzdolabı Tamir Bakım

Mutfaklarda en önemli eşyalarımız arasında yerini alan buzdolabı, zaman zaman bakım ve tamirat gerektirmektedir. Düzenli olarak bakımı yapılmayan buzdolabı, özellikle üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra ciddi bir parça değişimine ihtiyaç duymaktadır. Bakım ve onarım için güvenilir bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmek her zaman güvenliğinizi sağlayacaktır. Buzdolabınızı daha uzun yıllar kullanmak istiyorsanız buzdolabı servis ekibine güvenen bir firma ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Buzdolabı servisi 7 gün 24 saat hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsemektedir. Teknik destek sağlayan ekibimiz, buzdolabı markası fark etmeksizin gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Yedek parça desteği orijinal ve uzun ömürlüdür. Profesyonel bir teknik ekip ile kaliteli bir bakım hizmeti de alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamir

Çamaşır makineleri günümüz şartlarında bir ihtiyaç haline gelmiştir. Artık hemen her evde kullanılan bu teknolojik ürünler, zaman içerisinde gelişmiş bir hale geldiler. Çamaşır makineleri, evlerde bir ihtiyaç halinde olduğundan; kirli elbise ve diğer kirli ürünleri yıkadığından, daima çalışırlar. Beyaz Eşya Servisi Hangi ürünler olursa olsun, daimi olarak çalıştığında muhakkak bakıma ihtiyaç duyar. Bakımı düzenli olarak yapılmayan çamaşır makineleri bir süre sonra, arızalanmaya, elbiseleri sorunlu yıkamaya başlar.

Bulaşık Makinesi Tamir Bakım Servis

Bulaşık makineleri bir evin en önemli beyaz eşyaları arasında yer almaktadır. Hem zamandan kazanç sağlayan hem de mutfak eşyalarının hijyenik kalmasına imkan veren bulaşık makineleri, sürekli çalışır durumda olmalıdır. Ve bu çalışır durum yüksek performans eşliğinde ilk alındığı gün gibi devam etmelidir. O yüzden olası problemler karşısında en hızlı şekilde, profesyonel bulaşık makinesi teknik servis desteği elde edilmelidir.

Beyaz Eşya Klima Servis

Garantili Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Kusursuz beyaz eşya onarımı, tamir, servis desteği vererek ürünlerinizin ömrünü uzatıyoruz. Servis Asia teknik hizmetlerle ev aletlerinizi yeniliyoruz.

Buzdolabı Motor Değişimi
0
Yıllık servis kapasitesi, Mutlu müşteri
0
Çamaşır makinesi tamir hizmeti
0
bulaşık makinesi servisi
buzdolabı servisi
çamaşır makinesi tamiri
çamaşır makinesi tamiri
gargolap tipi buzdolabı servisi
kurutma makinesi servisi
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Orjinal yedek parça ile tamir, onarım ve genel bakım yapıyoruz

Hizmetlerimizde tüketicilerimizin isteğini kısa sürede yerine getirmek adına gerekli çalışmaları tam zamanında sunuyoruz. Bizim kullandığımız tamir teknikleri olası her ürüne çalışkan personellerle ürünlerinize adeta can suyu katmaktadır.

Adres

Eyüp Sultan Mahallesi, Eyüp Sultan Caddesi, N5/A Sancaktepe -İSTANBUL

Email:

info@servisasai.com.tr

Çalışma Saatleri

Haftanın Her Günü 08:00 - 23:00

Hemen Tıkla Ara