Franke Servis Şile

Franke; mutfak eşyaları, banyo donanımı ve ankastre sistemleri ile dünyada en fazla kullanılan beyaz eşya markalarından biridir. Franke Servis Şile Türkiye’de de çok sayıda evde Franke marka eşyalara rastlamak mümkündür. Üstün teknolojiye ve şık tasarıma sahip Franke marka ürünler, aynı zamanda oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Ancak, yanlış kullanım ve kurulum gibi daha çok kullanıcıya bağlı hatalardan dolayı, Franke marka beyaz eşyalar için teknik servis ihtiyacı oluşabilmektedir.

Franke Servis Şile
Franke Servis Şile

 Şile’de Kaliteli Franke Servisi

Eğer Şile ve çevresinde Franke teknik servisi arıyorsanız, bize hemen ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz Şile Franke Servisi ile Franke marka sistemleriniz, ankastreleriniz ve beyaz eşyalarınız için her türlü bakım, onarım ve montaj ihtiyacınıza hızla cevap vermekteyiz.

Tamamen uzman ve donanımlı profesyonellerden oluşan teknik servis ekibimiz, sorununuzu detaylı olarak inceleyecektir ve size farklı çözüm alternatifleri sunacaktır. Sunulan alternatifler arasından tercih ettiğiniz çözüm yöntemine göre eşyanız yerinde onarılacak veya monte edilecektir.

Franke Servis Şile

Tamir ve montaj sırasında sadece orijinal parçalar kullanarak garanti sağlayan ekibimiz, sorunların tekrar etmesini veya farklı arızalara neden olmasını da engellemektedir. Bu yüzden, müşterilerin memnuniyetini ve takdirini kazanmaktadır.

Kaliteli ve Ekonomik Hizmet

           Franke servis Şile ekibimiz, kaliteli ve hızlı hizmet sağlarken aynı zamanda müşterilerin bütçesini de önemsemektedir. Bu nedenle, ücretlendirme tamamen adil ve piyasa koşullarına uygun şekilde belirlenmektedir. İhtiyaç duyulan Franke teknik servis türüne göre, firmamız tarafından talep edilen ücretler değişebilmektedir. Montaj ve bakım maliyetleri teknik servis ekibimizin harcadığı süreye göre hesaplanırken, Franke Servis Şile tamir için ekstra parça gereksinimi de göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüzden en doğru ve detaylı ücret bilgisine ulaşmak, hemen arıza kaydı oluşturmak ve randevu almak için bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz, size anında geri dönüş sağlayarak sorunlarınızı kısa zamanda çözecektir.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara