Altus Servisi

Altus Servisi Kullanıcıları ürünlerinize problemler ve sorunların çözümlenmesi adına işletmemize danışabilirsiniz. Aldığınız Teknik desteği değerlendirecek uzman kuruluş ve kusursuz yerli üretim ürünlerin Tamir konusunda firmamız oldukça üstündür. Hiçbir problem yaşamadan olan bütün sorunları çözeceğim bize ve sizin ürünlerinizi tam vaktinde, onları teslim edeceğimize söz verebilirim. İstek ve önerilerinizi çok hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz bu yanıtlarımızı. Firmamızı arayarak ve sorunların tam vaktinde gidebileceğini dair sözümüzü alabilirsiniz.

Altus Servisi

Altus beyaz eşya ürünleri Arçelik markasının yan kuruluşudur. Altus Servis Beko ve diğer önemli yerli markamız, Arçelik ile birlikte aynı fabrikada üretilip değerli tüketicilerine sunulmaktadır.  Personel kadromuz oluşan bütün problemleri tamamen sizlere çözümleri ile birlikte aktarılacaktır. Bu değerli hizmet ve bilinçli iş mesaimiz de oluşan bütün. Altus ile alakalı sorunları çözmeye yönelik çalışmalar yürütüyoruz.

Altus Servis
Altus Servis

Altus Buzdolabı Servisi

Bu değerli marka ile Mesai saatleri içinde Altus Servisi yani bizleri aramanız ürünlerinizin. Aynı gün içerisinde tamir edilmiş olanını arttırır yedek parça depolarımız ve genel merkezimiz kapanmadan gelen çağrılara tamamen, aynı gün müdahale ederek ürünleri tamir ediyoruz. Bizleri arayarak her türlü desteğin ve kusurlu ürünlerin sorunlarını giderecek ihtiyaçlarınız anında bizlere ulaşabileceğiniz, Çağrı merkezimizde 7/24 sizlere yanıt verecektir. Birçok sorunu aynı anda algılayabilen bir beyaz eşya ustası bütün ürünlere tamir desteği sunabilir Örneğin bir çamaşır makinenizde arıza için çağrı bıraktığınızda Evinizdeki bulaşık makinenizdeki problemleri de çözebilecek, Usta gelir bu. Ustalarımızı her saat arayabilir ve sorunları tam vaktinde gidermesi için talep açabilirsiniz.

Altus Servis

İstanbul’da sizler için buzdolabı arızalarını çözecek ekibimizi yönlendireceğiz deneyimli bir. Şekilde sizlere uluslararası markanız dahil tüm yerli markaları da etkili tamir desteğini göndereceğiz. Hiçbir problem yaşamadan ürünlerinizi tam zamanında yeterli zamanda tamir edeceğiz kusursuzluğu muzu bilinçli yönleri ile sizlere göndereceğiz. Tamir, onarım, bakım, montaj. Yedek parça aksesuar gibi bu ihtiyaçlar Bizler tarafından tedarik edilir.

Altus Servis
Altus Servis

İstanbul Altus Servisi

Türkiye’nin onuru Arçelik tarafından üretilen bu değerli markanın İstanbul konumlarının tamamına satış sonrası hizmetler sunacağımız ve ürünlerine tamir edeceğimiz. Altus Servisi Doğrudur bu değerli ürünlere vaktinde hizmet vermek bizim işimiz. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu. Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece. Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp. Fatih, Kağıthane. Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy. Bildiğiniz her zaman hastalarımızdan teknik yardım alabilirsiniz ister telefonla İster miyiz ortamıyla ya da WhatsApp hattı ile bizleri arayarak, bu konuda yardım alabileceğinizi bilmenizi isterim.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Profesyonelce Altus için gerçek ve kusursuz tamiri hizmeti vermek Bizler tarafından oldukça kaliteli olarak sizlere sunulur. Özellikle Altus markasının çamaşır makinelerindeki her türlü sorunu anlayabiliyoruz bu sorunlar yerinde gidilebiliyor. İhtiyaçlarınızı tamamen karşılamak ve sorunları artık nokta koymak için bizleri hemen arayın. Sorunları tam anlamıyla çözen çamaşır makinesi ustalarımız dan yıkama problemleri veya amortisör gibi süspansiyon sorunlarında da sizlere destekler vereceğiz bu desteklerimiz tam anlamıyla bir sene garantili olmaktadır. Bir çamaşır makinesi ustası aynı anda bulaşık makinesinden de çok iyi anlamalıdır Bizde de bu ayrıntı oldukça kaliteli bir şekilde bulunmaktadır Bu kalite ek olarak aldığınız. Tüm özel eğitimli personellerimizi daha çok eğiterek ve onlara iş öğreterek sahaya gönderiyoruz.

Altus Servisleri
Altus Servisleri

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

İşletmemizde Altus Servisi markalı bulaşık makinelerinin her türlü sorunu firmamızda ki bilinçli personeller tarafından çözülmektedir. Bu çözümler eğitimli kadromuzun iş geliştirme departmanı tarafından sorunsuzca değerli tüketicileri aktarılmaktadır. Asla istediğiniz dışında bir uzmanla çalışmayın iş bilgisi yüksek personellerimiz. Bu bağlamda sizlere yardımcı olurken sıkıntıları da zamanında girebiliyor, Bu sorunlar aşılabilir düzeyde ise aynı gün Hatta aynı saat Bu sorunlar ortadan kalkabilir. Bildiğiniz tüm sorunlar zamanında ve vaktinde halledilir değeri vardır. bir ürünün tam anlamıyla tamir edilmesini sağlayan kapsamlı onarım hizmetlerimizin birçok nitelikli, Ustalar tarafından yapıldığı bilinmektedir.

Altus Teknik Servis

Teknik servisin asıl amacı tamir etmektir, bir teknik serviste ancak aksesuarlar yedek parçaları satılır. Sıfır ürün bulamazsınız Eğer teknik servisin bir grup şirketi ve bayisi varsa bu ayrı durum ve bağlantılı olduğu kurumlar sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Ama nitelikli Tamir teknik servis işi sadece tamir etmektir yani, Altus servisi için ulaşılabilir en dürüst ve muhteşem bir firma Esas geldiniz Bu firmamız sizler için her türlü mesai vaktinde harcayacak ve sizleri hiç bekletmeden evinizde Altus onarımları yapacaktır.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara