Neden Tamirci Çağırmalıyım?

Sevgili ziyaretçiler Neden Tamirci Çağırmalıyım? ile ilgili birçok mesajlar alıyoruz. Evet her bireyin bir tamir çantası var. Tamir merakı çocukluktan gelen bir durum doğru analiz etmek ve neyi değiştireceğiz, Nereden açacağız, sorun nedir, Hata kodları cevapları nelerdir, Bu soruların cevapları Youtube’de bulunmakta. Ama doğru cevaplar olsada bunu fiziksel olarak tamir etmek bazen imkansız olabilir, bazende tehlikeli olabilmektedir. Sizlere tehlikeli olanları aşağıda sıralıyoruz.

Neden Tamirci Çağırmalıyım?

  1. Kombi onarımları ve bakımlarına kesinlikle kendimiz bilinçsizce müdahale etmemeliyiz, Gazla çalışan ürünlerin onarımı ve bakımı yetkili servis şirketleri tarafından yapılması sizlerin sağlığına zarar veren gaz kaçaklarını anlayabilmektedir. Kesinlikle Kombi, Ocak, Gibi ürünlerin yetkili servis tarafında yapılmasına özen gösterin.
  2. Buzdolabı Ürünlerinizin tamirine kesinlikle siz müdahale etmeyin. R36 veya R34 gibi gazların gözlerinize ve akciğerimize ciddi manada zarar verebilir o nedenle işi bilen ve işin ehil tarafından müdahale etmesini isteyin.
  3. Elektrikli ev aletlerimize bilinçsizce tamir etmeye çalışmayın, Bilmediğiniz bir elektrik kaçağı sizleri ölümle burun buruna getirebilir.

Yukarıda nedenler sadece bir kaçı kesinlikle evlerinizde kendi ürünlerinizi tamir etmeye çalışmayın işi ehil uzmanlara, ustalara bırakın. Neden Tamirci Çağırmalıyım? yazımız sizlere faydalı olması dileklerimizle.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara