Beykoz Teba Servisi

Kaliteli Ve Güvenilir Servis Önemlidir? Teba Yetkili Servisi Evinizdeki misafirleri gönderdiniz. Geride dağ gibi bir bulaşık yığını duruyor. Teba Servisi Bulaşık makinenize bulaşıkları koyduktan sonra iş tamamdır. Ancak bir sorun var; makinenizden acayip sesler geliyor. Bulaşık makineniz büyük ihtimalle arıza yaptı. Makinenizin bozulduğuna mı, yoksa koca bir bulaşık yığının ortada kaldığına mı üzüleceksiniz? Aynı durum diğer beyaz eşyaların da başına gelebilir ya da gelmiştir. Üzülmeye gerek yok. Bir telefon kadar size yakın olan servisimizi arayarak, bozulan makinenize anında çözüm bulabilirsiniz.

Servis Hizmeti Nasıl Yapılır?  Servis Asia firması olarak İstanbul’da, hem Avrupa hem de Anadolu yakasında halkımıza hizmet vermekte ve bozulan beyaz eşyalarınıza hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Her ne kadar dayanıklı tüketim malları sınıfında bulunsa da; bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırınlar, ocaklar ve diğer ankastre ürünler birçok sebebe bağlı olarak arıza yapmakta ve bozulmaktadır. Evimiz ve iş yerlerimiz için vazgeçilmez unsurlar olan beyaz eşyalar, yılların vermiş olduğu yıpranmalar ve metal yorgunluğu ile görevini yapamaz hale gelebilirler. Bu durumda yeniden devreye alınmaları aktif edilmeleri önemlidir.

Teba Servisi

teba servisi
teba servisi

Kullan at mantığında değerlendirilemeyecek ölçüde pahalı olan bu eşyaların, tamiratının yapılması gereklidir. Özellikle hızlı ve güvenilir bir servis bu aşamada sizlere ilaç olacaktır. Servis seçerken de işin erbabı, teknik altyapısı ve elemanı olan, hızlı ve kalıcı çözümler üreten bir ekiple, irtibat sağlamak gerekir. Servislere, çeşitli arızalar için başvuran kişilerle, yapılan araştırma ve anketlerde, servislerden hızlı ve kaliteli hizmet alımı konusunda, sıkıntılar yaşandığı ve şikayetlerin kaliteli işçilik ve yedek parça konusunda yoğunlaştığı saptanmıştır.

Firmamız 18 yıldır bulaşık ve çamaşır makineleri, ankastre ocaklar ve fırınlar konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Teba Servisi Uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübeler sayesinde müşteri her zaman haklıdır prensibini ana ilke olarak belirleyen firmamız 0 müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktadır. Ayrıca en uygun fiyat garantisi vererek, müşterilerinin ekonomik anlamda memnun kalmalarını sağlamaktadır. Teba beyaz eşya servisi olarak ürünlerinizde ki bütün teknik sorunlara ücretsiz danışma hattımızdan veb beyaz esyaklimaservis.com internet adresimizden yardımcı olunmaktadır.

Teba Yetkili Servisi

Beyaz eşya arızası için servis talebiniz alındıktan sonra, bir gün içerisinde size ulaşılacaktır. Bünyemizdeki uzman kadro ile makinenize anında müdahale edilerek sorun giderilecektir. Parça değişimi gerekli olduğunda ise yine servisimiz bire bir orijinal parça kullanarak değişim ve montajı 1 yıl garanti vererek yapmaktadır.  Servis Hizmeti Bizden Sorulur Beyaz eşyaların hayatımızdaki yeri ve önemi arıza çıkarınca anlaşılır. Teba Yetkili Servisi Biriken çamaşırlar, yıkanmayan bulaşıklar, yanmayan bir ocak ve ısıtmayan fırın; bunlardan biri arız yaptığında ve arıza azami bir gün içerisinde giderilmediğinde hayatınız kabus olamaya başlayacaktır. Özellikle de birey sayısı fazla olan ailelerde ev eşyalarına olan ihtiyaç her geçen saat katlanarak artacaktır. En hızlı şekilde, bozulan beyaz eşyanızın, güvenilir kişilerce kontrol edilmesi ve müdahalesi bu aşamada çok önemlidir.

Teba Servis

Hız, kalite, uygun fiyat garantisi veren Teba servisi, kuruluşundan bu yana, siz müşterilerine firmamız güvencesiyle hizmet vermekten onur duymaktadır. Servis hizmetlerinde montaj ve bakım dahil, yapılması gereken ne varsa uzman ve güler yüzlü bir ekip ile sizlerin yanında bulunmaktayız. Teknik ekibimiz bozulan makinenize, kendi evindeki eşya gibi bakacak ve en uygun çözümü sağlayacaktır.