Evlerimizde birçok küçük ev aletleri kullanmaktayız. Bunlarla alakalı olarak çeşitli nedenlerden ötürü zaman içerisinde bozulmalar yaşanabilmektedir. Yaşanan bu sorunların tamir edilmesi noktasında ise kullanıcılar güvenilir ve kaliteli servis hizmeti sağlayan bir firma arayışına girmektedir. İşte tam bu noktada firmamız devreye girmekte ve müşterilerine yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde yer aldığımızdan ötürü bulunduğumuz bölge içerisinde bir marka haline geldiğimizi belirtmek istiyoruz. Bu nedenle de özellikle küçük ev aletlerinin tamiri noktasında müşterilerimizi öncelikli olarak bize başvurmaktadır. Biz de müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimizi sunmaya gayret göstermekteyiz.

Küçük Ev Aletleri Servisleri

Her şeyden önce müşterilerimizin tamir edilmesini istedikleri ürünü incelemek üzere uzman ekibimizi evinize göndermekteyiz. Burada ürünlerdeki hasarı, eskimeyi ya da sorunu incelemekte ve kısa süre içerisinde durumu tespit etmekteyiz. Ardından da sizden aldığımız direktifler ışığında sorunun çözüm aşamasına geçmekteyiz.

Tamir Hizmetimiz

Genellikle küçük ev aletlerindeki sorunlar ürünün eskimesinden kaynaklanmaktadır. Eskiyen ürünün içerisindeki paslanan ya da sorun çıkaran parçalar ürünün ilk günkü gibi çalışmasının önüne geçmektedir. Bu nedenle de tamir işlemlerimiz esnasında üründe problem çıkaran parçaları onarmakta veya yenileriyle değiştirmekteyiz.

Garantili Yedek Parça İmkanı

Bir servis firması için yedek parça çeşitliliği son derece önemlidir. Çünkü ilgili makinenin iç aksamındaki parçalar oldukça fazladır. Genel manada sorun çıkarma potansiyeli olan parçalar belli olsa da hangi parçanın hangi makineye uyumlu olabileceğini öngörmek de önemlidir. Bundan ötürü firmamız yedek parça çeşitliliğini geniş tutmaya çalışmaktadır. Bu konuda firmamıza sonuna kadar güvenebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Küçük Ev Aletleri Çeşitleri Nelerdir?

Tamir hizmeti sunmakta olduğumuz küçük ev aletleri kategorisindeki ürünlerin oldukça fazla olduğunu bilmelisiniz. Bu bakımdan başta kahve makinesi, çırpma makinesi, mutfak robotu, blender gibi ürünlerde yaşanabilecek sorunları gidermeye çalışıyoruz. İlgili ürünlerin buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi karmaşık ve çok parçalı bir yapısı olmadığından ötürü tamir merkezimize getirme yükünden kurtulmaktayız. Bu tarz ürünleri bulundukları yerde inceleyebilmekteyiz. Tamir merkezimizde incelememizi gerektirecek türden bir sorununun olması halinde ise müşterilerimizin bilgisi dahilinde hızlı bir şekilde merkezimize aktarımını sağlamaktayız. Burada tamir işlemlerimizi kısa bir zamanda hallederek bozulan parçaları onarmakta ve ürünü müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Tamir Ücretlerimiz

Kaliteli tamir hizmetini uygun ücretlerden müşterilerimize sunmayı amaç edindiğimizden ötürü tercih edildiğimizi unutmamalısınız. Piyasa araştırması yaptığınızda ve diğer tamir firmalarıyla ücretlerimizi karşılaştırdığınızda vermiş olduğumuz kaliteli, uzman ve profesyonel hizmetin karşılığında müşterilerimizden son derece cüzi rakamlar talep etmekte olduğumuzu görebileceksiniz. Ayrıca yılın belli dönemlerinde tamir ücretlerimizde ciddi indirimler ve kampanyalar uygulamakta olduğumuzu da unutmamalısınız. Tamir ağımızı genişletme çalışmalarımızın da devam ettiğini bilmelisiniz.

İrtibat Yollarımız

Tamir firmamıza ulaşabilmek için önünüzde birçok seçenek yer almaktadır. Telefon numaralarımız ve internet adresimiz üzerinden firmamızla iletişime geçebileceğinizi hatırlatmakta yarar vardır. Ayrıca tamir merkezimize istediğiniz zaman gelebilir ve çalışmalarımızı yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayede servis kalitemize, ekipmanımıza ve uzman kadromuza daha rahat bir biçimde güvenebilirsiniz.

Küçük ev aletlerinizdeki sorunların kökten çözülmesini istiyorsanız bize danışabilirsiniz. Ürünlerinizdeki sorunları çok kısa bir zamanda etkili bir şekilde çözeceğimizi ve bozulan parçaların ilk günkü halinden daha iyi olacağını garanti ediyoruz.