Hilta Servisi

Hilta Markası varolduğundan bu yana endüstriyel mutfak ürünleri sektöründe hizmet vermekteyiz. Servis Asia olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ve hızlı Hilta servisi sunuyoruz. 7/24 sürekli, hızlı servis ve müşteri memnuniyeti ile sektördeki anlayışımız en çok aranan şirketler arasındadır. Endüstriyel mutfak ürünlerimiz; fırınlar, soğutucular, ocaklar ve bulaşık makineleri. Bununla birlikte, endüstriyel mutfak ürünlerinin tamir ve bakımının bir uzmanlık meselesi olduğunu bilerek hareket ederiz. Bunun için çalışanlarımızı eğitimli ve tecrübeli kişilerden seçiyoruz, profesyonel Hilta servis sunuyoruz.

Hilta Servisi

Mutfak ürünleri dayanıklı malzemelerden üretilse de, herhangi bir elektronik ürün gibi arızalara neden olabilir. Hilta Servisi Bu gibi durumlarda, yapmanız gereken bir uzman servis ile çalışmaktır. Bunun yapılmaması, endüstriyel mutfak hizmetiyle ilgili deneyime sahip olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen bakım veya onarım çalışmaları nedeniyle geri dönüşü olmayan hasara neden olabilir.

Servis edilmeyen ve zamanında müdahale edilmeyen mutfak ürünleri, hem zaman hem de malzeme kaybına neden olur. Herhangi bir rahatsızlık ve rahatsızlık için Servis Asia Hilta Servis Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz, bölgenize göre aynı günde kaliteli bir endüstriyel mutfak hizmeti sağlayacaktır.

Hilta Endüstriyel Servisi

Hilta Servisi
Hilta Servisi

Yedek Parça Garantisi Hilta servisini sunan firmamızın en önemli faktörü müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle her geçen gün kendini geliştirmek ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmak. 2003 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyle sektörde tercih edilen bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Servis Asia, endüstriyel mutfak ürünü arızalarına 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. Tek yapmanız gereken, hatalarınız hakkında sizi bilgilendirmek ve randevu almak için teknik ekibimizi aramak. Ekibimiz bölgeye göre aynı gün içinde hizmet verecek.

Service Asia olarak, Hilta Servisinde de garantili yedek parçalar sunuyoruz. Arızalı parça bittiğinde bile, 1 yıl boyunca değiştiririz. Garanti edilen yedek parçanın değiştirilmesi 1 yıl içinde başarısız olursa, değiştirme ücretsiz yapılır. Arızanın bunlardan biri olmadığından eminseniz, parçaların biri veya tamamı zarar görebilir. Endüstriyel mutfak hizmetleri böyle bir durumda yer alır. Uzman bir endüstriyel mutfak servisi bulmak sizi ve ürününüzü kurtaracak. Piyasadaki mevcut hizmetlerin birçoğu işini düzgün yapmıyor, bu yüzden aynı yerden ikinci bir iş alabileceğimizi düşünüyoruz ve size aşırı fiyat veriyorlar. Hilta, sorununuzu mutfak servisindeki uzman ekip arkadaşlarıyla derhal bulur ve sorununuzu çözecektir. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet veriyorlar. Hilta teknik servisi, bölgenize bağlı olarak randevumuzdan sonraki gün içinde sağlanır. 1 yıllık garanti malzemesi ve işçilik, garanti süresinin fiyat garantisi ile sağlanır.

Hilta Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Ataşehir Hilta, Üsküdar Hilta, Kartal Hilta, Maltepe Hilta, Çevizli, Şile, Çekmeköy, Çengelköy, Beykoz, Altunizade, Ümraniye Pendik, Sultanbeyli, Libadiye, Kadıköy kısacası İstanbul Anadolu yakası her bölgede destekler ulaştıracağız. Mutfağın mutfak projesinden son döneme kadar hazırlanmasını sağlayan endüstriyel mutfak sektörü denir. Günümüzde insanların dışarıda yemek yememeleri ya da evde yemek siparişi vermeleri ve dolayısıyla aynı zamanda aynı yerde yemek yememeleri için onlarca kişi endüstriyel mutfak ürünleri tüketiyor. Endüstriyel mutfak genellikle otellerde, cafelerde, kafeteryalarda ve ayrıca yemeklerin pişirildiği veya yemeklerin yapıldığı yerlerde kullanılır. Ayrıca, bu iş yerlerinin günlük veya haftalık yemek siparişi vardır. Bu durumda endüstriyel mutfak hayatımıza biraz kolaylık getirdi. Bunlardan bazıları:

Hilta Servis

• Zaman: Çok fazla insanın yemek yediği ve yemek beklediği bir ortamda hız çok önemlidir. Kısa sürede hızlı hizmet temel prensiptir.
• Sağlamlık: Genel olarak, metal gibi malzemelerden yapılmış eşyalar veya ürünler çok daha sağlamdır. Bu uzun ömürlü ürünler kolayca deforme olmaz.
• Temizlik: Normal ev aletlerine göre temizlenmesi çok kolaydır. Temizliği daha kolay olduğu için büyük ürünler kullanılır.

Hilta Endüstriyel mutfak hizmetleri de hayatımızda hayati bir rol oynamaktadır. Her şeyden önce, ürünlerimizi ve araçlarımızı düzenli olarak temizleriz ; Bakımlarını geciktirmez sek, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağız. Veya kullanım kılavuzuna uygun olarak kullanılması önemli bir faktördür. Yakın zamanda edinilmiş bir endüstriyel mutfak cihazının bozulması ya da arızalanması için birden fazla sebep olabilir.

• Hatalı kaliteli parçaların kullanılması veya yanlış montaj yapılması. Hatanın sebebi olabilir. Hilta Servisi Ürün açıksa veya tamamen kapanmazsa, hatanın nedeni bu olabilir.
• Hilta Ürününü kullanmak için herhangi bir temizlik maddesine veya başka birkimyasala ihtiyacınız varsa, bu ürünün kalitesizse arıza nedenlerinden kaynaklanabilir.

Hilta Servisi talepleriniz için 0216 540 00 23 – 0216 469 34 35 numaralı telefondan randevu talebinde bulunabilirsiniz. Servis Asia Hilta Servisi, müşteri memnuniyeti olarak önceliğimizdir.

Hemen Tıkla Ara