Zamanlı Zamansız sizlere masraflar çıkartan, Çengelköy General Electric Servisi Ürünlerinizin sizleri üzdüğü ve bozulduğu zamanlarda oluşan.  ihtiyacınızı karşılayacak güçlü ve becerikli personellerimiz. Günün her saatinde sizin uygun olduğunuz saatte adresinizde buzdolabınız. Çamaşır makineniz bulaşık makineniz ankastre ürün. Eniz dahil olmak üzere tümüne arıza onarım bakım montaj gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımlı ve tüm yedek parçaları araçlarında bulunduran personellerimiz adresinizde sizlerin yanındadır.

Çengelköy General Electric Servisi

Çengelköy General Electric Servisi ürün ve hizmetlerimizi sizlerle paylaşan personel kadromuz. Olumsuz durumlarda en etkili çalışan kadromuzu siz değerli müşterilerimize gönderecektir. İsteğinize karşılık verirken tamamen isteğinizi karşılamak adına. Adresinizde olacağız. Var gücümüzle destek aktarmak adına yanınızda olacak. O şikayetlerinizi ortadan kaldıracağız. Durumu ne olursa olsun, Buzdolabınız soğutmamak taysa sizlere en çalışkan personellerimizi iletmek isteriz. İstekleriniz ve düşüncelerinizi benimser nitelikte isteğinizin karşılanmasına ek, Garantili yada garantisi geçmiş ev aletleriniz için Mobil çağrı merkezimiz telefonla uzaktan sizlere yardım etmektedir.

"<yoastmark

Çengelköy General Electric

Olağan zorlukları üstesinden gelmek için isteklerinizi değerlendirmek isteriz. Çengelköy General Electric için bizleri aramanızı bekliyoruz. 0216 469 34 35 – 0216 540 00 23 , Tamamen kendi ürünlerine kullanmış olduğu yedek parçaları kullanmak bizim önemli ilkelerimiz dendir. Olumsuz vakitlerde en bildiğiniz ürünleri sizlere sunacak destekler vermek isteriz. İsteklerinizi karşılamak adına çalışmalarımıza sunduğumuz servis destekleri için dayanıklı tüketim ürünlerinizle destekler ve öneriler için bizlerle iletişime geçerek şikayetlerinizi bildirmenizi bekleriz.

Ne Sağlarız :

Sizlere arıza yapmış buzdolabı ürünleri, çamaşır makinesi ürünleri, onarım yapılması gereken General Electric Buzdolabı ürünleri gibi ihtiyacınız olan değer verdiğiniz beyaz eşya teknik desteklere ek sizinle iletişimdeyiz. Servis ihtiyacınız varsa her alanda yanınızda olmak isteriz.

Fiyat Politikamız :

Hizmetlerimizin karşılığı olarak servis ücreti almaktayız ve bunun güncel ücreti sadece 50 tl dir, asla değiştirmediğimiz yedek parçaya ücret talep etmemekteyiz. Titizlikle sizin destek almak istediğiniz ürünleri tamir etmeye yönelik kusursuzca çalışma vermek istediğimizi bilmenizi isteriz.

Çengelköy, İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar’ın kuzeyinde Kuzguncuk ile Beylerbeyi’nden sonra gelen ve eskinin geleneksel boğaz yaşamınını göreceğiniz nezih temiz insanları sıcak güzel bir semtimizdir. Bu nezih ve sakin semte firmamızca beyaz eşya servisi ile General Electric Servisi destek verecek kurumsal TSE Belgeli şirketiz. Sınırsız olanakları ve orijinal yedek parça desteği ile tercih edilir mükemmel bir ekonomik şirketiz.

Çengelköy General Electric Servis

Çengelköy General Electric Servisleri ihtiyaç halinde bizleri aramanız gereken numaralarımız : 0216 469 34 35 – 0216 540 00 23 dür isteğinize karşılık verecek becerikli ve nitelikli çalışanlarımızın yardımlarını almak isteğiniz saati belirlemeniz yeterlidir.