Beyaz eşya alanında destek veriyoruz çalışma arkadaşlarımız sizlere destek sunabilmek için en hızlı kurumsal destekleri iletiyor. Beyaz Eşya Servis Çalışmalarımızın tamamı sizlere hızlı destekleri sunmak için en hızlı destekleri sunmak adına devam etmekte. usta kadromuz ve çalışma arkadaşlarımız sizin en etkili istediğiniz tamirci taleplerinizi yanıtsız bırakmayacak.

Beyaz Eşya Servis

Olumsuz bir durum çıkaran beyaz eşyalarınızı tam anlamı ile tamir ekibimizle yerinde gidermek için yanınızdayız. Umarım sizlere etkili desteklerimizi iletirken üzmez ve ekonominize cebinize zarar vermeyiz. Zaten personeller asla sizden onay almadan tamir destekleri sunacak. Beyaz Eşya Servis Uzman çalışanlarımız tamir isteklerinizi aynı gün giderecek.

Beyaz Eşya Tamir Ücretleri

Beyaz Eşya alnında lider olabilmek adına tamir hizmeti verdiğimiz kurum yada bireylerin isteklerini gidermek için çaba göstermekteyiz. Beyaz eşya tamir ücretleri bizde servis bedeli bazında söylersek 40 tl dir sizlere asla fiyatı vermeden tamiri gerçekleştirmiyoruz. Onayınız olmadan tamire başlamayız sorunlar ve sıkıntıları gidermek bizim işimiz tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Beyaz Eşya Hizmet Verdiğimiz Markalar.

Beyaz Eşya Servis olarak tüm markalara destekler sunuyoruz . Arıza yapan tüm marklara destekleri orijinal parçalarla sağlarız Hizmet Markaları ; Amana , Gaggenau , Miele , Profilo , Zanussi , Regal , Vestel, Bosch , Siemens Guruplara Olmak üzere Beyaz Eşya Servis hizmeti için genel olarak ithal edilen  yada Türkiye de üretilern tüm markalara özel ve bazı markalara yetkili servisler ulaştırmaktayız.